Daily Archives: Вересень 25, 2018

Борги за блакитне паливо залишать споживачів без субсидій і без газу

Тема боргів за використане блакитне паливо, напередодні початку опалювального періоду стоїть гостро, як ніколи. Одні добропорядно сплочують, щойно отримавши пенсію чи заробітну плату, інші – а це понад 70% споживачів, мають та продовжують нарощувати багатотисячні борги, ризикуючи втратити субсидію та залишитись без газу.

«Прозорий офіс» підвищить якість послуг

Швидко, комфортно, доступно та якісно. Сучасний центр соціальних послуг «Прозорий офіс» відчинив двері на вулиці Перемоги. На ремонт приміщення з міського бюджету спрямували більш ніж чотири з половиною  мільйони гривень. За державні кошти офісу придбали комп’ютерне обладнання та меблі. У центрі надаватимуть більш ніж вісімдесят

Через борги – залишились без ліфта

Заборгувало десять квартир, а страждає увесь під’їзд. Сумлінні платники будинку, що на Кармелюка 8/1, повстали проти відключення ліфта. Останній не возить пасажирів вже як тиждень. Причина зупинки підйомника – борг, пояснюють працівники ТОВ «ЖЕО» ЖЕД №3.

Вивіски за правилами

Понад тисячу магазинів обійшли з липня фахівці Департаменту архітектури разом з інспекторами муніципальної дружини. Усе – щоби розказати про нові правила оформлення у нашому місті вивісок. На сьогодні, лише третина власників крамниць, що їх обійшли спеціалісти, дослухалися до рекомендацій і затвердили паспорти вивісок.

Відбудеться ІІ Форум економічного розвитку

28 вересня у Хмельницькому відбудеться другий Форум економічного розвитку. Усіх хмельничан, але переважно бізнесменів, запрошують долучитися до навчання та обговорення нових можливостей. Зібрання відбуватиметься у колишньому торговому комплексі «Європа», що на вулиці Геологів. Учасників форуму знайомитимуть з сучасними інструментами ефективного продажу, засобами енергоефективності, маркетологічними дослідженнями

Дні сталої енергії

Дні сталої енергії тривають у Хмельницькому. Головна – мета привернути увагу хмельничан до теми енергоефективності, спонукати розумно споживати природні ресурси.