Місячний архів: Жовтень 2018

Лекція від рок-музиканта

«Творче життя без страху!» Мотиваційну лекцію із такою назвою прочитав студентам Хмельницького національного університету лідер рок-гурту «Шосте чуття» Михайло Бучковський. До нашого міста він завітав у рамках проекту U-Report Ukraine.

Мандрували за «Великим возом»

У Хмельницькому відбувся пазл-квест «Великий віз». Це – міжшкільна гра. Її учасники виборювали перемогу завдяки своїм знанням з історії рідного міста. Змагання мало кілька етапів. На першому – школярі писали тести з історії Хмельницького-Проскурова. Десять найсильніших команд пройшли до півфіналу. А з них обрали трійку

Мапа депутатських округів

Працівники комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» спільно з заступником начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Ігорем Мельничуком розробили детальну електронну мапу депутатських округів. Відтепер дізнатися хто є обранцем за тією чи іншою територією міста значно простіше. Для цього варто відшукати на карті необхідну адресу та натиснути на

Зустріч поколінь

Історія України в роки Другої світової війни у піснях. Про криваві події більш як 70-ти річної давнини, співали артисти народного аматорського хору ветеранів «Надвечір’я», учням вищого професійного училища №11. Зустріч поколінь приурочили до річниці звільнення території України від нацистських загарбників.

Телефонні шахраї «полюють» на пенсіонерів

Шахраї залишили дідуся без грошей. Останньому по телефону сказали, що у ДТП потрапив його онук і потребує негайної операції. На псевдо порятунок літній чоловік віддав майже двадцять тисяч кровних. Випадок у Хмельницькому не поодинокий.

У місті покажуть фільми фестивалю «DocudaysUA»

У Хмельницькому покажуть фільми Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «DocudaysUA». Серед майданчиків для показів і обговорень – місцеві книгозбірні, школи, училища та громадські організації. Головна тема фестивалю – запобігання та протидія дискримінації. Краяни матимуть можливість переглянути стрічки з 6-го до 23-го листопада.

Не «вивів із тіні» – залишився без «квадратів»

Легалізувати найманих працівників – з таким «меседжем» до роботодавців вкотре звернулися представники влади. Тим, хто офіційно не працевлаштовуватиме робітників, не продовжуватимуть договір оренди приміщень. Стосується це комунальних квадратних метрів.

Культурний імідж Хмельницького

Про культурний імідж міста та те що його формує говорили у книгарні «Є». Зустріч відбулася у рамках проекту «Хмельницький для нас». До розмови запросили представників міської ради, Агенції розвитку міста та управління культури і туризму.

Громадські проекти відібрано на голосування

Завершився другий етап відбору громадських проектів, які реалізовують у рамках Бюджету участі. З 8 листопада розпочнеться голосування. Переможців обрати повинні городяни. Одна особа проголосувати може за п’ять проектів. Всього обрано 28. Триватиме голосування до 22 листопада.

Південний Буг «оживляють»

Покращити стан річки та зменшити ризик підтоплень будинків. На такі зміни очікують після розчищення русла Південного Бугу. Згідно масштабного проекту запланували попрацювати на ділянці у понад три з половиною кілометри. Майже третину шляху підрядники вже здолали.