Daily Archives: Жовтень 3, 2018

Дні сталої енергії

У Хмельницькому завершилися дні сталої енергії. В останній тиждень вересня городян, починаючи від дошкільнят і закінчуючи досвідченими працівниками комунальних та бюджетних установ, навчали енергоефективності та енергоменеджменту. Що це таке, та як минули дні сталої енергії, які у місті проводилися вже втретє, говоритимемо у рамках програми

Віч-на-віч: Літературний марафон «Читай українською»

Літературний марафон «Читай українською» впродовж двох тижнів тривав у бібліотеках централізованої бібліотечної системи. У його рамках місцеві письменники проводили творчі зустрічі та презентували нові книги видані завдяки програмі підтримки книговидання місцевих авторів. Про марафон, книги та те, чим живуть місцеві письменники будемо говорити впродовж ефіру.

Влада і громада: Економічний форум

28-го вересня у місті пройшов ІІ Форум економічного розвитку Хмельницького. Участь у ньому взяло понад пів тисячі людей. До обласного центру приїхали успішні підприємці та спікери не лише з України а й сусідніх держав. Про що говорили, та для чого власне потрібні Хмельницькому такі зібрання

Переможні танці

Три кубки з Чемпіонату Європи та 4 – із Кубка світу привезли юні вихованці Хмельницької школи танцю «Данс-центр». Їхня тренерка Анна Огонь розповідає: за кожною перемогою – години, проведені дітьми у танцювальній залі на паркеті.

Дітей шукатимуть за допомогою… смс

92 дитини зникло від початку року в Хмельницькій області. Більше половини із цієї кількості підлітків копи повернули додому через 3 години після «втечі». Решту шукали від доби до тижня. Пришвидшити цей процес, сподіваються в Нацполіції, вдасться завдяки соціальній ініціативі «Пошук дітей».

«Мелодія пластики» Миколи Сівака

Дев’яносто робіт зібрано в експозиції, яка розгорнулася у мистецькій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Живопис та скульптуру малих форм представив митець із Рівного Микола Сівак. Він – наш земляк. Народився і виріс у Гречанах.

Зустріч з директорами ринків

Кожен найманий працівник має працювати офіційно та отримувати гідну заробітну плату. На цьому наголошували представники Пенсійного фонду, Фіскальної служби і управління праці та соціального захисту населення, під час зустрічі з директорами хмельницьких ринків. Для них вкотре провели інформаційно-роз`яснювальну зустріч на тему – легалізація тіньової зайнятості.

«Віч-на-віч» Робота волонтерів

Четвертий рік триває війна і четвертий рік волонтери не втомлюються допомагати захисникам України. Саме за підтримки та щоденної праці небайдужих городян, військові на сході країни мають у що одягнутися та чим харчуватися. Саме про волонтерську підтримку та допомогу говоримо в рамках програми «Віч на віч».

Зміни до бюджету

Депутати міської ради активно готуються до чергової 25-ої сесії. Проекти рішень опрацьовують на засіданнях комісій. У порядку денному майже півтори сотні питань. Одне з яких – внесення змін до бюджету.

День музики

Міжнародний День музики відзначили у Хмельницькому. Святкові урочистості влаштували для тих, хто зазвичай  дарує свято іншим  – артистів та викладачів мистецьких шкіл.