Daily Archives: Жовтень 5, 2018

До неплатників – на «французах»

Держвиконавці Хмельницького та Шепетівки до неплатників навідуватимуться на новеньких «Рено». Ключі від двох французьких авт начальникам відділів Держвиконавчої служби краю вручила заступниця Міністра юстиції Світлана Глущенко. У такий спосіб, зізналася, стимулювали працівників. Також чотириколісний транспорт, певна, зробить держвиконавців «оперативними, своєчасними і доступними».

«Лідерські курси»

«Лідерські курси» для формування нової політичної еліти серед жінок.  Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія у партнерстві з громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» започаткували новий проект. Впродовж десяти місяців сорок дві студентки академії пройдуть тренінги та стажування у сфері гендерної політики, комунікації, формування іміджу сучасної жінки-політика. Ідея

Подарунок до Дня вчителя

Цієї неділі скажіть дякую улюбленому  вчителю. На початку жовтня в Україні відзначають  День працівників освіти. У Хмельницькому з нагоди професійного  свята усіх освітян преміювали.

Дитячі «Портрети щастя»

«146 портретів щастя» представили в експозиції, що відкрилася у галереї «На Проскурівській». Автори робіт – 18-ро юних вихованців художньої студії «MPROSTIR». Студія уже три роки діє на базі культурно-просвітницького центру імені Миколи Реріха. Викладач, художник Гліб Франко, розповідає: у своїй роботі вони зосереджують увагу на

Тепло у ДНЗ і лікарні

Хмельницький на 100% готовий до опалювального сезону. На цьому неодноразово наголошували керівники комунальних підприємств та управляючих муніципальних компаній. Заступник міського голови Анатолій Нестерук запевнив – тепло до осель та бюджетних установ готові подати у будь-який день.

Нові садочки: Гречани обзавелися, Озерна – на черзі

Новий садочок №7, що у Дальніх Гречанах, – вже прийняв дошкільнят. Той, що у мікрорайоні Озерна, – чекає на завершення оздоблювальних робіт. Наступного року, обіцяють чиновники, садочком обзаведуться й лезнівчани.

Віч-на-віч: Глобальне потепління – найбільший виклик сьогодення

Гість: Степан Кушнір, голова правління «Хмельницького енергетичного кластеру» Глобальне потепління і як результат зміна клімату. Явища навколо яких виникає дедалі більше розмов і які уже не здаються нам українцям надзвичайно далекими. Незвично спекотні весни, теплі зими, проливні дощі влітку. А ще всихання дерев, обміління річок.

Нашого цвіту по всьому світу

У черговому випуску програми «Віч-на-віч» мова піде про відомих в усьому світі людей, батьківщиною яких був Проскурів. Інколи чуючи те чи інше ім’я, ми навіть не підозрюємо, що це – наш земляк. Саме про таких людей розповідає гість студії – провідний науковий співробітник Хмельницького обласного