Daily Archives: Жовтень 11, 2018

Лицарський хрест – 2018

«Лицарський хрест». Фестиваль повстанського духу із такою назвою відбудеться цієї суботи у нашому місті. Захід присвячено Дню захисника України та річниці створення УПА. Як розповів керівник оргкомітету фестивалю, голова Товариства збереження історії «Січ» Дмитро Савчук, заходи заплановані у кількох локаціях – лекційній, виставковій та музичній.

Допоможіть врятувати дитину

Маленький Сашко Ємець бореться із страшною хворобою. Однорічному хлопчику у серпні поставили страшний діагноз – рак крові. Побороти недугу може лише пересадка кісткового мозку. Рідні, як донори не підходять. Тож потрібна дороговартісна операція за кордоном. Італійська клініка уже готова прийняти маленького пацієнта. Ціна питання 158

Духовий оркестр і рок-концерт

Артисти муніципального естрадно-духового оркестру не припиняють дивувати поціновувачів духової музики. Цього разу хмельницькі музиканти та співаки подарували городянам справжній рок-концерт. Програму Rock in Time, спершу 10 жовтня презентували студентам, а вже наступного дня на драйвовий вечір запросили усіх охочих.

Нагадати, пояснити та перевірити

З настанням холодів, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій інспектують гуртожитки, де проживають учні профтехоствіти та студенти вишів. Такі рейди проводять щорічно. У першу чергу надзвичайники перевіряють чи дотриманні всі правила протипожежної безпеки. Молоді нагадують правила користування електроприладами.

Прикордонний флеш-моб

Курсанти прикордонної академії влаштували патріотичний флеш-моб. Майбутні офіцери гуртом співали Гімн України та марш нової армії. У такий спосіб прикордонники привітали бойових побратимів із прийдешнім професійним святом – днем Захисника України.

Міжнародний саміт мерів

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, днями повернувся з третього Міжнародного саміту мерів. Він проходив 9 жовтня у Києві. Досвідом обмінювалися представники з понад сотні європейських та українських міст. Хмельницький відзначили за впровадження та розвиток кількох міських програм та за популяризацію здорового способу життя.