Daily Archives: Жовтень 16, 2018

Фестиваль студентського гумору

Фестиваль студентського гумору влаштують у Хмельницькому напередодні Міжнародного дня студента. Організовує захід Молодіжна громадська рада. Подати заявку можна до 21 жовтня. Основний критерій – авторський гумор на тему студентського життя.

Космічна палітра настрою

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У згаданому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос.

Нацгвардійцям – нове житло

90 родин стали власниками сертифікатів та ключів від квартир. Довгоочікувані квадратні метри отримали у дев’ятиповерхівці, що на Трудовій, 7/9. Новоселами стали не лише військові з Хмельницького, а й з західного регіону країни.

«Планета» буде з новим годинником, або двома

Хмельницька каланча буде з новим годинником. Днями на вежі кінотеатру «Планета» демонтували старий часомір. В управлінні житлово-комунального господарства, пояснюють ще з минулого року він постійно ламався. Експерти встановили, що годинник ремонту не підлягає.

Пожежа через куріння

Горить літня кухня. Повідомлення із таким змістом надійшло до Служби порятунку «101» о 16:00 у понеділок. Одразу на місце події направили відділення надзвичайників Групи спеціальної пожежної техніки.

Лірична осінь та проскурівська смакота

Понад 20 місцевих ресторанів і кафе взяли участь у п’ятому фестивалі вуличної їжі «Проскурівські смаколики». Страви готували просто неба у сквері імені Тараса Шевченка. Біля імпровізованих кухонь розставили столики, де усі охочі пригощалися смачними наїдками та слухали приємну музику.

ГО «Яворина»

Українки активно долучаються до боротьби з агресором та перемоги українського народу. І для цього їм не обов’язково їхати на передову. Варто лише прислужитися своїми знаннями, талантом, фаховими здібностями для розвитку держави. І краще це робити гуртом, аніж поодинці, вважають членкині Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина». Гість: