Daily Archives: Жовтень 17, 2018

Бюджет участі

З восьмого листопада стартує етап голосування за громадські проекти, які будуть реалізовані у рамках Бюджету участі у 2019-му році. І вже до кінця осені обіцяють оголосити проекти-переможці. Саме про це сьогодні говоримо у рамках програми «Влада і громада». Гість: ОКСАНА КАЗМІРЧУК, головний спеціаліст управління економіки

Як покращити роботу митниці?

Як покращити роботу митниці? Впродовж півроку представники громадської організації «Нова економічна політика» шляхом глибинного інтерв’ю досліджували це питання. У результаті напрацювали пропозиції, які сподіваються ляжуть в основу законодавчих змін.

Акцизний податок не виконується

Заступник міського голови Андрій Бондаренко, представники фіскальної служби та податкової інспекції, а також працівники фінансового управління зустрілися з підприємцями, які реалізовують підакцизні товари. Власників та представників ресторанного бізнесу закликали декларувати реальний акцизний податок. Після роз’яснювально-інформаційних зустрічей за потреби обіцяли провести і контрольні перевірки.

Хмельницькі школярі програмують роботів

Програмувати роботів та створювати анімацію. Впродовж двох днів  в обласній бібліотеці для юнацтва на хмельницьких школярів чекають незвичні уроки. Книгозбірня разом із громадською організацією «Молодь за краще майбутнє» у рамках Європейського тижня коду в Україні організували інтерактивний конкурс-виставку “ITGo!”.

Південно-Західний буде з майданчиком для вигулу тварин

У Південно-Західному мікрорайоні ймовірно облаштують майданчик для вигулу тварин. Згідно результатів публічних консультацій, цього хочуть хмельничани. Південно-Західний обрали шляхом он-лайн та самс-голосування з з-поміж шести мікрорайонів. Далі справа за міською радою.

Поки батареї холодні – тренуються

Аварійні бригади «тепловиків» та пожежники з’їхалися на Зарічанську, 30. Саме тут – на базі котельні, відбулось навчання. Органи управління та цивільного захисту відпрацьовували як діятимуть взимку при виході із ладу тутешнього обладнання.

Будьте здорові: «Варикоз» – мінус підбори, плюс – активність

Гість – хірург відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні ВАЛЕРІЙ ГРИНЧУК Чому «варикоз» любить спортсменів та бухгалтерів? Натомість, не любить – активність. Відповіді на ці та інші питання дізнаєтесь із чергового випуску програми «Будьте здорові!». Тема – венозне розширення вен.