Daily Archives: Жовтень 26, 2018

Опалювальний сезон розпочали

Цьогорічна осінь дивує теплом і тим самим дає можливість городянам зекономити на опаленні. Зазвичай опалювальний сезон розпочинається в десятих числах жовтня, та цього разу відповідно до температурного режиму подачу тепла в оселі запустили аж 22 жовтня. Наскільки тепло буде взимку у квартирах хмельничан, та як

Світ побачив детектив «Шакал»

Відомий подільський журналіст і письменник Олександр Шелепало презентував у центральній бібліотеці міста свою нову книжку «Шакал». Це – друга частина детективної дилогії. І п’ята – у творчому доробку автора. Як письменник, він дебютував майже 30 років тому збіркою гуморесок. Наступним Олександр Шелепало обіцяє видати роман.

Підняття ціни на газ назвали «побором» та «геноцидом»

Депутати Хмельницької міської ради підготували та підтримали на позачерговій сесії звернення щодо скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ. Обранці переконані, якщо своє обурення висловить низка українських міст, то здороження блакитного палива можна буде уникнути.

Котельню модернізували

Три з половиною мільйони гривень, левова частка з яких бюджетні, і котельню, що на Сковороди,11 капітально модернізували. Тут встановили 12 автономних котлів для децентралізованого гарячого водопостачання, оновили фасад будівлі та обладнали побутові приміщення.

Без тепла і з багатомільйонними збитками…

27 жовтня о 7:00 закінчується термін дії договорів із єдиним постачальником газу «Нафтогазом» та комунальними теплопостачальними підприємствами Хмельницької області і ОСББ з даховими котельнями. А відтак останні не отримали лімітів газу. Про наслідки говорили у ході прес-конференції.

Віч-на-віч: Освітні новації у ТБЛ

Гість: вчитель хімії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура НАТАЛІЯ ЗИМА.  Клуб фінансової грамотності нещодавно розпочав працювати на базі Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура. За допомогою гри старшокласники та учні середньої школи вивчають фінансові поняття, вчаться ставити перед собою глобальні цілі та