Daily Archives: Жовтень 29, 2018

Соціальна підтримка та психологічна допомога

Соціальну підтримку та психологічну допомогу можуть отримати хмельничани у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спектр послуг різноманітний: від особистих консультацій психолога до юридичних лекцій та соціального супроводу сім’ї. Нещодавно заклад відзначив міні-новосілля. Відвідувачів приймають у відремонтованому приміщенні на Кам’янецькій. А в неділю

Містична ніч у художньому музеї

Художній музей і його привиди зустрічали цієї суботи хмельничан. У мистецькому закладі відбулася нічна екскурсія-містерія «Страаашно красиво». Просто у музейних залах ожила легенда про Давида Ніренберга, привид якого понад століття бродить будівлею. Упродовж усієї екскурсії він шукав серед відвідувачів свою втрачену кохану, а відвідувачі, минаючи

Комунальники озброїлись очищувачем

Двома системами для промивання каналізації та вуличним пилосмоком поповнилась управляюча муніципальна компанія «Центральна». Тутешні працівники на об’єктах обнови вже випробували. Завдяки міні-мийкам від бруду очищають стічні труби, тротуари та дошки оголошень. Днями працювали на Курчатова, 17.

Проїзний квиток в салоні тролейбусу

З 27-го жовтня проїзні квитки на тролейбус продають кондуктори. Їх вартість не змінилася. Аби отримати пільгові проїзні, а саме студентські та шкільні, потрібно пред’явити ксерокопію учнівського або студентського квитка. Придбати проїзні можна як і раніше до 7-го числа наступного місяця.

ХУУП може бути імені Леоніда Юзькова

Хмельницькому університету управління та права планують присвоїти ім’я першого голови Конституційного суду України Леоніда Юзькова. Наразі тривають громадські обговорення пропозиції. Останнє слово, своїм рішення, скаже обласна рада.