Daily Archives: Жовтень 30, 2018

У місті покажуть фільми фестивалю «DocudaysUA»

У Хмельницькому покажуть фільми Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «DocudaysUA». Серед майданчиків для показів і обговорень – місцеві книгозбірні, школи, училища та громадські організації. Головна тема фестивалю – запобігання та протидія дискримінації. Краяни матимуть можливість переглянути стрічки з 6-го до 23-го листопада.

Не «вивів із тіні» – залишився без «квадратів»

Легалізувати найманих працівників – з таким «меседжем» до роботодавців вкотре звернулися представники влади. Тим, хто офіційно не працевлаштовуватиме робітників, не продовжуватимуть договір оренди приміщень. Стосується це комунальних квадратних метрів.

Культурний імідж Хмельницького

Про культурний імідж міста та те що його формує говорили у книгарні «Є». Зустріч відбулася у рамках проекту «Хмельницький для нас». До розмови запросили представників міської ради, Агенції розвитку міста та управління культури і туризму.

Громадські проекти відібрано на голосування

Завершився другий етап відбору громадських проектів, які реалізовують у рамках Бюджету участі. З 8 листопада розпочнеться голосування. Переможців обрати повинні городяни. Одна особа проголосувати може за п’ять проектів. Всього обрано 28. Триватиме голосування до 22 листопада.

Південний Буг «оживляють»

Покращити стан річки та зменшити ризик підтоплень будинків. На такі зміни очікують після розчищення русла Південного Бугу. Згідно масштабного проекту запланували попрацювати на ділянці у понад три з половиною кілометри. Майже третину шляху підрядники вже здолали.