Daily Archives: Жовтень 31, 2018

Лекція від рок-музиканта

«Творче життя без страху!» Мотиваційну лекцію із такою назвою прочитав студентам Хмельницького національного університету лідер рок-гурту «Шосте чуття» Михайло Бучковський. До нашого міста він завітав у рамках проекту U-Report Ukraine.

Мандрували за «Великим возом»

У Хмельницькому відбувся пазл-квест «Великий віз». Це – міжшкільна гра. Її учасники виборювали перемогу завдяки своїм знанням з історії рідного міста. Змагання мало кілька етапів. На першому – школярі писали тести з історії Хмельницького-Проскурова. Десять найсильніших команд пройшли до півфіналу. А з них обрали трійку

Мапа депутатських округів

Працівники комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» спільно з заступником начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Ігорем Мельничуком розробили детальну електронну мапу депутатських округів. Відтепер дізнатися хто є обранцем за тією чи іншою територією міста значно простіше. Для цього варто відшукати на карті необхідну адресу та натиснути на

Зустріч поколінь

Історія України в роки Другої світової війни у піснях. Про криваві події більш як 70-ти річної давнини, співали артисти народного аматорського хору ветеранів «Надвечір’я», учням вищого професійного училища №11. Зустріч поколінь приурочили до річниці звільнення території України від нацистських загарбників.

Телефонні шахраї «полюють» на пенсіонерів

Шахраї залишили дідуся без грошей. Останньому по телефону сказали, що у ДТП потрапив його онук і потребує негайної операції. На псевдо порятунок літній чоловік віддав майже двадцять тисяч кровних. Випадок у Хмельницькому не поодинокий.