Місячний архів: Листопад 2018

Українська революція очима науковців

Всеукраїнську науково-практичну конференцію присвячену темі української революції 1917-1921 років провели у Хмельницькому. Учасники заходу аналізували події сторічної давнини. Їх вплив на сучасність. Та помилки з яких варто зробити висновки, аби зберегти та збудувати незалежну та сильну державу.

Пожежа продуктових складів

У мікрорайоні Дубове вранці горіли продуктові склади. Масштабна пожежа сталася у приміщенні на вулиці Уборевича. До моменту прибуття рятувальників вогонь охопив 200 метрів квадратних складу. Існувала загроза перекидання полум’я на офіси та поряд припарковані автівки.

Сімдесятирічний ювілей

Стаціонар на 360 ліжок, поліклініка, реабілітаційний центр «Турбота» і молочна кухня. Усе це – Хмельницька міська дитяча лікарня. Її історія розпочалася 70 років тому. Тоді, ще у Проскурові, це був медичний заклад усього на 40 ліжок.

Зібрати дитячі мрії

У Хмельницькому збирають дитячі мрії. Представники громадської організації «Свідома позиція» долучилися до Всеукраїнського арт-марафону «Моя дитяча мрія», який влітку організував один із центральних телеканалів. За два дні, активісти та психологи відвідали обласну дитячу лікарню, центр комплексної реабілітації «Школа життя» та зустрілися із понад сотнею школярів

Тролейбуси у лізинг

 «Електротранс» має намір купити 10 нових тролейбусів і стільки ж великогабаритних автобусів. Придбати транспорт комунальне підприємство планує у лізинг у двох державних банках. Дозвіл на це ще мають дати депутати міської ради. Найближча сесія відбудеться у грудні. Якщо обранці підтримають пропозицію «Електротрансу», нові автобуси та

«Різдвяний ярмарок» з хмельницьким шармом

«Різдвяний ярмарок» біля кінотеатру імені Шевченка готується до відкриття. Цього року тут встановлюють 45 яскравих будиночків. Хмельницькі підприємці продаватимуть тут різдвяні прикраси, дитячі іграшки, вироби хенд-мейд і різноманітні смаколики. Оновили до відкриття й святкову ілюмінацію. На це з міського бюджету виділили понад 600 тисяч гривень.

Бал сивочолих дам і кавалерів

Уже вдруге у Хмельницькому відбувся Бал сивочолих дам і кавалерів. Він проходив у концерт-холі Центру соціальної допомоги благодійного фонду «Хесед-Бешт». Сюди завітало чимало гостей. Кожен виступ артистів глядачі зустрічали гучними оплесками. Зі свого боку, сивочолі танцюристи до другого балу підготували новий танець – ча-ча-ча.

Майстер-клас зі спортивного туризму

Майстер-клас зі спортивного туризму провели у навчально-виховному комплексі №7. Свої вміння школярам передавали переможці Всеукраїнських змагань вихованці гуртка «Штурм» з 29-ї школи. Відбувся захід у рамках соціальної програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів» учасником якої є НВК №7. Свої сили спробували не лише

Про ВІЛ під барабани

Хмельницьких студентів безоплатно та анонімно тестували на ВІЛ. Крім інформації про недугу у рамках заходу влаштували концерт. Приурочили їх до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який позначений у календарі 1 грудня.