Daily Archives: Листопад 2, 2018

Як працюють депутати

Як працюють депутати міської ради, які функції на них покладено та чи отримують вони заробітну плату? Ці питання найчастіше задають городяни один одному. Саме про депутатську діяльність сьогодні говоримо у рамках програми «Влада і громада». Гість: Михайло Кривак, секретар Хмельницької міської ради

Виставка плакатів В. Карвасарного відкрилася у Хмельницькому

Ретроспективна виставка плакатів Володимира Карвасарного відкрилася у Хмельницькій міській раді. В експозиції відомий хмельницький графік та живописець представив 33 своїх роботи. Це плакати, намальовані водяними фарбами та акрилом. За словами художника, на своїх роботах він зображає життя – політичне, соціальне та культурне.

У “Березі Надії” оздоровлюють відпочинком

У рекреаційному центрі “Берег Надії” в селі Головчинці Летичівського району триває сьома зміна для родин атовців. Нині у закладі Хмельницької міської ради відпочивають 32 члени сімей учасників бойових дій на Сході. Для них організовують сеанси іпотерапії і  велосипедні прогулянки. На території центру сім’ї атовців рибалять,

Відкритті дані на державний портал

Для працівників міської ради та комунальних підприємств впродовж кількох місяців провели 10 тренінгів з обробки та подання відкритих даних. Інформацію про діяльність та звіти необхідно завантажувати на загальнодержавний портал. Вона повинна бути у затверджених форматах та вільному доступі для держслужбовців, підприємців, розробників, вчених, журналістів та

Розквітлі букети Олександра Дубовика

Вперше у Хмельницькому свої роботи представив український митець-«шістдесятник», один із засновників вітчизняного авангарду Олександр Дубовик. За рейтингом Асоціації арт-галерей України, його визнано найкращим художником України. Твори Олександра Дубовика зберігаються у колекціях музеїв та приватних зборах багатьох країн світу.

Недискримінаційна реклама

Ні рекламі, що дискримінує жінок, або чоловік. Громадська організація Подільський центр «Гендерна рада» ініціювала проведення медіакав’ярні, аби обговорити проблему дискримінаційної реклами.

З сучасними відділеннями та новим обладнанням

Понад сім мільйонів гривень цьогоріч передбачили у міському бюджету на   ремонт відділень та придбання обладнання до дитячої лікарні. Останнє у своїй роботі медики вже використовують. Щодо ремонту приміщень, то роботи ще тривають. Фінішувати мають до кінця року.

Візит Анатолія Гриценка у Хмельницький

Економіка, екологія, реформа армії та повернення заробітчан додому – план дій нової влади від партії «Громадянська позиція». Її лідер Анатолій Гриценко вкотре відвідав Хмельницький з робочим візитом. Про пріоритети розвитку країни говорив з однопартійцями, представниками бізнесу та журналістами.