Daily Archives: Листопад 8, 2018

Віч-на-віч : «Арт-простір» у ЗОШ №13

Гість: випускник ЗОШ №13 ВЛАДИСЛАВ ГАЗДА На початку жовтня у хмельницькій школі №13 імені Михайла Чекмана відкрив двері «Арт-простір». Цей проект для міста можна назвати унікальним. Адже свою ж  ідею реалізували школярі за підтримки багатьох благодійників. Тривалий час збирали кошти, разом із педагогами та батьками

Перший в Україні портал для волонтерів

Перший в Україні міський портал для волонтерів «Ліга волонтерів» презентували у Хмельницькому. Ідею реалізували представники руху «Чесно» за підтримки міської влади. Унікальна он-лайн платформа покликана стати майданчиком для гуртування містян навколо добрих справ. Кожен охочий тут зможе запропонувати ініціативу, що потребує волонтерської підтримки. Або ж

Шанс на батьківство

У міському перинатальному центрі завдяки процедурі ЕКЗ, іншими словами, штучному заплідненню, народилась перша дитина. З’явилася на світ за допомогою кесаревого розтину. Щасливу матусю із немовлям вже виписали. Тим часом, у закладі є ще пари, яким вдалося завагітніти за допомогою репродуктивних технологій.

Мовне змагання

У Хмельницькому шукали найкращих знавців української мови. До другого завершального етапу мовного конкурсу потрапило 25 дітей. Трійку переможців визначили за підсумками трьох раундів. Мовний батл організувала обласна бібліотека для дітей ім. Т. Шевченка спільно із обласним осередком Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Відомі актори презентують «Дике поле»

Відомі актори та режисер презентують у Хмельницькому український екшн «Дике поле». Стрічка уже вийшла в прокат. Це екранізація одного з  найпопулярніших українських романів сучасності Сергія Жадана «Ворошиловград». «Дике поле»  – розповідає  про Донбас 2010,  рейдерське захоплення заправки з бандитськими розбірками і неймовірними панорамами краю.

Новий головний

Хмельницький обласний муздрамтеатр імені Михайла Старицького віднедавна з новим головним режисером. Ним став Дмитро Гусаков, який з 2014-го року керував трупою Народного аматорського театру «Дзеркало». У конкурсі на заміщення вакантної посади брали участь троє кандидатів.

У Хмельницькому епідемії менінгіту немає

Епідемії менінгіту в Хмельницькому немає. Зростання кількості хворих впродовж жовтня-листопада медики називають сезонним. Наразі у Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом ентеровірусний менінгіт перебувають 28 людей, з них 17 – діти. Усі вони переносять хворобу у легкому та середньому стані важкості.

Рішення виконавчого комітету

Сімох учасників антитерористичної операції, за рішенням виконавчого комітету, включили до квартирного обліку. На сьогоднішній день у черзі на покращення житлових умов перебуває понад пів тисячі бійців. Всього цього разу на засіданні виконкому розглянули та погодили більше трьох десятків питань. Серед яких також затвердження інвестиційних програм

На Майдані Незалежності пошкодили топіарії

На Майдані Незалежності знову пошкодили зелені фігури слонів. Погнули металеві каркаси і поламали туї люди, які тут фотографуються, припускають комунальники. Вони сідають верхи на топіарії, а ті не витримують такої ваги. Востаннє трійко слонів на Майдані ремонтували на початку жовтня. Тепер їх знову довелося рятувати.