Daily Archives: Листопад 9, 2018

Будьте здорові: Шанс на батьківство

Гість – завідуюча Центром планування сім’ї та репродукції людини Хмельницького міського перинатального центру АНЖЕЛА ВОЗНА Трохи більше року тому на базі Хмельницького міського перинатального центру запрацював відділ допоміжних репродуктивних технологій. Саме тут парам дають шанс відчути радість батьківства, попри діагноз «безпліддя». Як це стало можливим,

Вийшло друком 53-тє видання «Просвіти»

«Невмируще джерело українства». Таку назву має 53-тє видання Хмельницького товариства української мови ім. Т. Шевченка  «Просвіта», яке презентували до Дня Української писемності та мови. Друком вийшло 200 примірників. Працювали над її упорядкуванням впродовж півроку.

5 дітей врятували під час пожежі

Шістьох людей, серед яких п’ятеро – діти, врятували під час пожежі надзвичайники. Загоряння сталося в одній з квартир дев’ятиповерхового будинку на вулиці Зарічаніській 50/1. Вогонь охопив 35 квадратних метрів житла. Рятувальники, які прибули на місце події, евакуювали 5 дітей із сусідніх помешкань і ліквідували пожежу.

50 гектарів для перевтілення

Більше креативних прогулянкових зон, «тиха місцина» та активний громадський простір. Додати життя парку ім. М.Чекмана пропонують львівські архітектори, які взялися за об’єкт. У місті вкотре відбулися громадські обговорення нового проекту міської зеленої оази.

Утеплення за міською програмою

Зробіть багатоповерхівку енергоефективною та отримайте відшкодування з міського бюджету. На початку року у програму термомодернізації багатоквартирних житлових будинків, що кілька років діяла у Хмельницькому  внесли зміни. Згідно них об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на необхідні роботи саме бере кредит, його 50% відшкодовує місто, частково, вартість матеріалів

Ювілейна виставка Олександра Соленцова

Майже 60 світлин увійшли до експозиції «Неочікуване Поділля». Виставка відкрилася у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Вона – ювілейна, до 65-тиріччя від дня народження відомого фотохудожника Олександра Соленцова.

Свято працівників галузі культури

Працівників галузі культури привітали з професійним святом. Нині його відзначають бібліотекарі, музейники, співаки та танцівники, майстри народної творчості. А ще – працівники мистецьких шкіл міста. Загалом у галузі культури Хмельницького нині трудяться близько шести сотень людей.

Майдан: простір творчості

«Майдан: простір творчості». Мандрівна виставка студентських робіт навчально-творчої майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості відкрилася в обласному художньому музеї. Плакати, арт-буки, календарі та акцидентні абетки – усього в експозиції представлені 74 творчих проекти. Виставку доповнюють оригінальні експонати з фондів Музею Революції Гідності.