Daily Archives: Листопад 12, 2018

Свято хорового співу

Упродовж трьох днів хмельничани насолоджувалися співом кращих хорових колективів країни. У місті відбувся 5-ий, ювілейний фестиваль «Співоча асамблея». Фестиваль стартував 2009-го року з ініціативи Хмельницького академічного муніципального камерного хору та за підтримки міського голови. Проводиться раз на два роки. Цьогоріч в органній залі обласної філармонії

Будьте здорові: Про пневмонію і повітряні кульки

Найчастіше вона буває вірусною та бактеріальною. А крім антибіотиків лікується повітряними кульками та водними бульбашками. Пневмонія, іншими словами, запалення легень – тема чергового випуску програми «Будьте здорові!».

Вітаміни на фронт

Сорок п’ять кілограмів капусти наквасили для  українських захисників волонтери благодійної організації «Турбота про літніх в Україні». Невдовзі вітамінну підтримку передадуть на Схід. Це вже добра традиція, розповідають представники організації, щоосені готувати для бійців домашню продуктову допомогу.

Кульки та бульбашки проти… пневмонії

12 листопада – Всесвітній День боротьби із пневмонією. Запалення легень найчастіше фіксують з настанням осені. Наразі недужих вистачає, як у міській інфекційній, так і дитячій лікарнях. Медикаменти, фізіопроцедури, а ще – повітряні кульки та водні бульбашки. У боротьбі із пневмонією усі методи дієві, констатують лікарі.

Реабілітація для дітей та батьків

На вимогу Кабінету Міністрів України, наприкінці літа у Хмельницькому створили Інклюзивно-ресурсний центр. Приміщення для психологічної та медичної підтримки дітей з особливими фізичними потребами виділили у міжшкільному виробничому комбінаті. На разі там триває ремонт. І поки центр готують до роботи, з батьками та їх особливими дітьми

Хмельницько-Китайська співпраця

11 листопада Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав Меморандум про співпрацю з генеральним секретарем Альянсу міст Шовкового шляху Китайської Народної Республіки У Бісю. Хмельницько-Китайську співпрацю у першу чергу планують розвивати у логістичній та торгівельній сферах.

У Хмельницькому влаштували подорож у світ професій

«Ярмарок професій», який відбувся у приміщенні обласного муздрамтеатру імені Старицького, зібрав майже тисячу випускників хмельницьких шкіл. Учні 9 – 11 класів знайомилися з професіями,  отримували буклети з інформацією про навчання у  закладах Хмельницького та цікавилися майстер-класами.

Восьминіжки для передчасно народжених

Майстрині, матусі, а донедавна й старшокласниці ліцею №17, взялися в’язати восьминіжок. Ці іграшки активісти передадуть для відділення передчасно народжених дітей міської дитячої лікарні. Саме м’які молюски зі щупальцями, переконують лікарі, заспокоюють малюків, які народилися із недостатньою вагою. До в’язаного флешмобу волонтери закликають приєднатися усіх охочих.

Робота ЦНАП

Понад 140 тисяч хмельничан звернулися у поточному році до Центру Надання Адміністративних Послуг. Городяни у ЦНАПі вирішують не лише особисті питання, а й долучаються до розвитку міста. У центрі кожен охочий може проголосувати за громадські ініціативи та громадські проекти. Та все ж найбільш затребуваною залишається