Daily Archives: Листопад 20, 2018

Світлофори – без жовтого

У Хмельницькому з 1 грудня світлофори працюватимуть по-новому. Комунальники уже завершили їх перепрограмування. Зробили це, аби зменшити кількість аварій у Хмельницькому.

До першого класу – без конкурсу і поспіху

Навчальний заклад – ближче до будинку. А зарахування – без конкурсу, втім, з можливим жеребкуванням. У Департаменті освіти та науки розповіли, як і коли відбуватиметься прийом документів до 1 класу. Спеціалісти наголосили: поспішати батькам у цій справі не варто. Розпочнуть приймати заявки від 1 лютого

Стадіон – у дворі будинку

Власну спортивну оазу матимуть мешканці будинків, що на Зарічанській. Міні-стадіон облаштують у дворі багатоповерхівки під номером 52. Роботи стартували. А от фінішувати мають вже наступного року. Для міського бюджету проект «заважить» на понад 280 тисяч гривень.

Акція «За доступне розмитнення»

Хмельничани – власники авітвок з іноземною реєстрацією – вийшли на Всеукраїнську акцію непокори. Вимагають від Верховної Ради розглянути «народні правки» до прийнятих раніше законопроектів щодо розмитнення машин на єврономерах. Зокрема, хочуть, аби з акцизу прибрали вік автомобіля. Акцію протесту учасники називають мирною і безстроковою.

Виставка до роковин Голодомору

Виставка, приурочена вісімдесят п’ятим роковинам Голодомору, відкрилася у читальні Народного дому «Просвіти». «Жнива скорботи» – таку назву вона отримала. І саме так називається фільм 1985-го року, який представлений в експозиції.