Daily Archives: Листопад 21, 2018

Аліменти по-новому

Гість програми «Віч-на-віч» – начальник Першого відділу державної виконавчої служби міста Хмельницький ОЛЕКСАНДР ЗАГРЕБЕЛЬСЬКИЙ Заборона виїзду закордон, вилучення майна, соціальні роботи –  у рамках проекту “Чужих дітей не буває” все це стосується злісних неплатників аліментів. 3 липня Верховна Рада ухвалила пакет законопроектів, які гарантують ще

Кінозала

Кажуть, що  люди приходять в кіно, щоб розділити одну і ту ж мрію. Тож запрошуємо вас помріяти та дізнатися про кіноновинки, які вже підкорюють  світ. Вітаю. Це програма «Кінозала». Ми анонсуємо стрічки, що можна переглянути на найбільшому у місті екрані кінотеатру імені Шевченка до 28-го

День Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи. В цей день згадують тих, хто вніс свій внесок у Помаранчеву революцію 2004 го року та Революцію Гідності 2013. У нашому місті біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся мітинг, панахида та покладання квітів.

Віч-на-віч: День Гідності і Свободи

Гість: ТЕТЯНА ОЧЕРЕТНЮК, журналістка, телеведуча 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, започаткований на честь двох знакових подій у новітній історії держави – Помаранчевої та Революції Гідності, які розпочалися з різницею в один день та дев’ять років. Про Помаранчевий та Євромайдан і їх

Тепло для хмельничан подорожчає з січня

Хмельничани досі сплачують за тепло за старим тарифом. Він не змінився після подорожчання газу і наразі становить 1241 гривню за гігакалорію. Піднімуть тариф для жителів обласного центру з Нового року, але навіть після цього він залишатиметься одним з найнижчих в Україні.

Дохід бюджету-2019 зросте до 2 млрд. 250 млн. грн.

2 мільярди 250 мільйонів гривень. Саме такою буде дохідна частина бюджету міста у 2019 році, прогнозують у фінансовому управлінні. Перед остаточним затвердженням кошторису головні розпорядники коштів розповіли, на що їх збираються витрачати.

До Дня Гідності – патріотичний флешмоб

До Дня Гідності та Свободи, учні хмельницьких шкіл влаштували патріотичний флешмоб. Гранітна, Помаранчева та революція Гідності. Школярі згадали три хвилі змін, які відбувалися в Україні за останні 27-м років. Захід відбувався поблизу пам’ятника Героям Небесної сотні, що на розі Соборної та Героїв Майдану.

Зустріч з виборцями

Стартували щорічні звіти депутатів перед виборцями. Першим, із мешканцями округу, зустрівся секретар міської ради Михайло Кривак. Говорили про зроблене за рік. Люди мали нагоду і озвучити прохання.