Daily Archives: Листопад 27, 2018

Будьте здорові!»: Коли нежить не страшний

Гість – лікар-терапевт, класичний гомеопат, мама двох синів Юлія Молодих  Він може бути у немовляти та у дорослого. А причин його появи кілька – це вірус чи алерген. Відтак, зустрічається як взимку, так й влітку. Нежить – тема програми «Будьте здорові!». Спробуємо з’ясувати, що робити,

Понад 2 тисячі гривень за успіхи у навчанні

Три старшокласники та один вже випускник гімназії №2 стали стипендіатами. Понад дві тисячі гривень вони отримуватимуть від Президента та Кабміну за успіхи у навчанні. А саме – вдалий виступ на Всеукраїнських олімпіадах.

Фотоконкурс «Різдвяний Хмельницький»

Передати красу святкового міста за допомогою фотоапарату. Містянам пропонують долучитися до першого фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький». Участь у ньому можуть взяти і професійні фотомитці, і аматори, і діти. Прийом світлин стартує 1 грудня та триватиме до 9 січня.

Хмельничан запрошують у «Прірву»

«Прірва». Таку назву отримала виставка, яка відкрилася у галереї «На Проскурівській». Авторка Альона Мамай пропонує хмельничанам дослідити стан людини, яка перебуває на межі і шукає нову роботу. Щоби вивчити цей стан глибше, художниця стає на облік у Київський центр зайнятості та ретельно документує усю свою

Давайте знайомитись

І у 60 років можна відпочивати, як студенти. 130 слухачів Університету третього віку розважалися на вечірці, яку назвали «Італьяно-паті». Поважні студенти показували гумористичні сценки, співали, танцювали та навіть організували флеш-моб. Усе це, за звичкою, присмачили чаєм та випічкою.

Вижити у «Бункері»

Як підбирати, мотивувати і розвивати свою команду, вирішувати конфліктні ситуації та створювати власний план розвитку. «Академія керівників», започаткована у жовтні, продовжує роботу у Хмельницькій міській раді. За спеціальною програмою, розробленою психологами, навчаються у ній керівники комунальних підприємств міста.

Хмельницький чистять від снігу

100 тонн солі та піску за добу висипали комунальники на дороги міста. З учорашнього дня на вулицях працюють 18 одиниць снігоприбиральної техніки. Працівники підприємства «БРЕД» перейшли на цілодобовий режим роботи. Нині проблем з рухом транспорту у Хмельницькому немає.