Daily Archives: Листопад 29, 2018

«Різдвяний ярмарок» з хмельницьким шармом

«Різдвяний ярмарок» біля кінотеатру імені Шевченка готується до відкриття. Цього року тут встановлюють 45 яскравих будиночків. Хмельницькі підприємці продаватимуть тут різдвяні прикраси, дитячі іграшки, вироби хенд-мейд і різноманітні смаколики. Оновили до відкриття й святкову ілюмінацію. На це з міського бюджету виділили понад 600 тисяч гривень.

Бал сивочолих дам і кавалерів

Уже вдруге у Хмельницькому відбувся Бал сивочолих дам і кавалерів. Він проходив у концерт-холі Центру соціальної допомоги благодійного фонду «Хесед-Бешт». Сюди завітало чимало гостей. Кожен виступ артистів глядачі зустрічали гучними оплесками. Зі свого боку, сивочолі танцюристи до другого балу підготували новий танець – ча-ча-ча.

Майстер-клас зі спортивного туризму

Майстер-клас зі спортивного туризму провели у навчально-виховному комплексі №7. Свої вміння школярам передавали переможці Всеукраїнських змагань вихованці гуртка «Штурм» з 29-ї школи. Відбувся захід у рамках соціальної програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів» учасником якої є НВК №7. Свої сили спробували не лише

Про ВІЛ під барабани

Хмельницьких студентів безоплатно та анонімно тестували на ВІЛ. Крім інформації про недугу у рамках заходу влаштували концерт. Приурочили їх до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який позначений у календарі 1 грудня.

«Святковий читайлик»

Акцію «Святковий читайлик» започаткував Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Напередодні новорічних та різдвяних свят у приймальні мера збирають книги для дитячих будинків. Долучитися до цієї справи може кожен охочий. Головне, аби література була цікавою для малечі. Наразі зібрали майже півсотні книжок.

Студенти юрфаків змагалися

У Хмельницькому фінішував правничий турнір «Битва ВУЗів». Цьогоріч за звання кращого юридичного факультету змагалося чотири команди-представниці вищих навчальних закладів міста. Третій рік поспіль перемогу у батлі святкували студенти Хмельницького університету управління і права.

Бюджет на 2019 рік

За кілька тижнів, у ході чергового сесійного засідання, депутати розподілятимуть майже 3 мільярди гривень. Це базовий бюджет міста на 2019-ий рік. Його проект сформували на підставі пропозицій головних розпорядників коштів та відповідно до вже прийнятого державного бюджету. Третину передбачили на заробітну плату, а вона до