Daily Archives: Грудень 3, 2018

ТБЛ готується приймати EdCamp

Технологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура цими вихідними вперше у Хмельницькому прийматиме магістральний EdCamp. Це освітянський захід, який проводять у цікавому форматі – неконференції. Сконцентрують увагу на природо-математичних науках. Та разом шукатимуть новітніх підходів у їх викладанні. Організатори обіцяють чимало сюрпризів. Та очікують приїзд майже

Свято наближається!

Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр до свят підготував хмельничанам дарунок. У переддень Андрія, 12-го грудня, музиканти відіграють концерт «Свято наближається». Попри те, що концерт – традиційний, цьогоріч його оновили, додавши до репертуару твори Френка Сінатри.

Рятувальники-переможці

Команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіла перше місце у Чемпіонаті України з волейболу серед підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій. На нього до Хмельницького з’їхалися вісім команд. Тривало змагання три дні.

Хмельницький адвокат зник у Києві

Хмельницький адвокат Олександр Костик 27 листопада вирушив у відрядження до столиці. Потягом він дістався вокзалу, після чого безслідно зник. Рідні тридцяти семирічного хмельничанина просять допомогти знайти чоловіка.

Святкувати розпочали першими

Першого грудня засяли вогні головної новорічної ялинки міста. Хмельницький перше місто, у якому розпочали цикл новорічно-різдвяних свят з початком календарної зими. У цей день на майданчику, що біля кінотеатру імені Тараса Шевченка офіційно стартував і святковий ярмарок.

Особистий кабінет – швидко та зручно

Півтисячі людей. Саме стільки клієнтів за день обслуговують працівники сервісного центру ПАТ «Хмельницькгаз», що в обласному центрі. Наразі таких центрів європейського зразка відкрито вже 4 в області, адже нині «Хмельницькгаз» – це сучасна клієнтоорієнтована компанія, що дбає про клієнта та запровадила надання уже цілого ряду