Daily Archives: Грудень 4, 2018

«Будьте здорові!»: Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ

Понад 2 тисячі чоловік. Саме стільки ВІЛ-інфікованих проживає в Хмельницькій області. Всеукраїнська статистика ж «говорить», що кожен другий ВІЛ-позитивний не знає про свій статус. Чому? Бо не квапляться робити тест. А він, до слова, є безоплатним та анонімним. Цими днями активісти пропонували містянам пройти обстеження.

Зміни у транспортній мережі

Для зручності пасажирів до другого маршруту додадуть ще й 2А. Він також з’єднає Гречани та Ракове. На двійці і далі працюватимуть великогабаритні автобуси, на 2А – маршрутки. Транспорт з табличкою 25 та 25А курсуватиме на лише вулицею Героїв Майдану, а й Подільською. А 20-й маршрут

Краса без обмежень

Хмельничанка Валентина Меденцева повернулася з Всеукраїнського конкурсу «Краса без обмежень-2018». Молода жінка потрапила до десятки кращих і здобула титул «Міс Вишуканість».

«Купуй хмельницьке» – врятуй екологію!

Замість поліетиленових пакетів – еко-торба. У хмельницьких магазинах з 1 грудня стартував проект «Купуй хмельницьке». У багатьох магазинах та супермаркетах міста отримати еко-торбинку із таким гаслом можна безоплатно. Логотип «Купуй хмельницьке» міська рада розробила минулого року. Ним на полицях магазинів позначають продукцію, яку випускають хмельницькі

Освятили унікальний храм

На вулиці Прибузькій відкрили і освятили унікальний храм. Він збудований з дерева, а на стінах немає жодного цвяха. Подібних релігійних споруд у Хмельницькому немає. У свято Введення в храм Пресвятої Богородиці у церкві відбулося перше богослужіння.