Daily Archives: Грудень 6, 2018

«Влада і громада»: Сергій Гончар

У березні 2016 року в структурі Хмельницької міської ради з’явилося управління з питань реєстрації. Нині до його складу входить три відділи. Які функції покладені на це управління, хто працює у його складі і скільки коштують реєстраційні послуги – про все це говоримо сьогодні у програмі

Школярі жартували про права

Стали відомі команди, які братимуть участь в обласній першості правової ліги КВК. У заключному четвертому міжрайонному етапі визначився останній переможець. Це школярі, учасники осередку «ХОМА», з Деражні. За головну нагороду краю вже на початку нового року також сперечатимуться команди з Ізяславського, Волочиського та Городоцького районів.

Плюс ще два підземних контейнери

У місті до кінця року з’явиться ще два підземних сміттєвих контейнери. Обидва розташують на вулиці Кам’янецькій. У такий спосіб, кажуть комунальники, частково звільнять центральну частину міста від наземних баків. Відтак, додадуть естетики. Разом із встановленням одна така конструкція коштуватиме 250 тисяч гривень.

У місті стартують громадсько-політичні студії

Школярів та студентів обласного центру запрошують взяти участь у громадсько-політичних студіях. Такий захід у місті відбудеться вперше. Його започатковує виконавчий комітет міської ради. Студії триватимуть три дні – з 20 до 22 грудня. Місцем їх проведення стане обласна бібліотека для юнацтва.

Відкриті майданчики – якими їм бути?

Про розміщення тимчасових споруд та відкритих майданчиків біля ресторанів і кафе говорили у міській раді. До розмови запросили місцевих підприємців. Як повідомила начальник управління торгівлі Хмельницької міської ради Руслана Сідлецька, на сесію планують винести деякі зміни до регуляторних актів. Ці зміни, зокрема, стосуватимуться демонтажу тимчасових

Майно – за борги

Майже сотня справ боржників за тепло і гарячу воду перебуває у першому відділі державної виконавчої служби Хмельницького. Переважна більшість з них стосується власників квартир. Але є серед боржників підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» і юридичні особи. У тих, хто платити відмовляється, державні виконавці описують і вилучають майно.

150 років на захисті української нації

Товариство української мови «Просвіта» відзначає ювілей. 150 років тому 8-го грудня  у Львові 64 делегати першого установчого з`їзду започаткували створення товариства, гаслом якого й донині є: ми всі – Просвіта, і народ – Просвіта.  У Хмельницькому Народний дім «Просвіти» запрацював у 1991-у році. І нині

«Smart City» презентували у Хмельницькому

Львівські архітектори презентували у Хмельницькому проект «Smart City». І розповіли, яку вулицю обласного центру можна перетворити на «розумну». Smart -вулиця передбачає широку проїжджу частину, острівці безпеки, зручні і безпечні тротуари та пішохідні переходи, а також спеціальне налаштування світлофорів, ліхтарів, встановлення розумних зупинок і не тільки.

Хмельницький – із полоненими моряками

Прапор Військово-морських сил України замайорів на будівлі Хмельницької міської ради. Стяг вивісили сьогодні вранці. Так Хмельницький приєднався до Всеукраїнської ініціативи – на підтримку полонених моряків.