Daily Archives: Грудень 7, 2018

«Віч-на-віч»: Лінія фронту. Рік 2018

Гість чергового ефіру програми «Віч-на-віч» – військовий кореспондент «Радіо Свобода» Андрій Дубчак. У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрилася виставка його світлин «Лінія фронту. Рік 2018». Відкриття відбулося в рамках мистецького проекту «Життя на “нулі”», координує який Інна Єрмакова.

Не в кабінетах, а з людьми

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Урочистості з нагоди свята відбулися у залі Хмельницької дитячої школи мистецтв. Вітання звучали на адресу усіх, хто нині розбудовує місто, робить життя хмельничан комфортнішим. А найактивнішим представникам органів самоврядування вручили грамоти, відзнаки і подарунки.

Хмельничани на кліматичних переговорах ООН

Хмельничани долучаться до кліматичних переговорів ООН щодо протидії змінам клімату. Наразі у Польщі уже триває масштабна міжнародна конференція, що об’єднала 20 тисяч учасників. Ключова мета заходу – стимулювати країни виконувати умови Парижської кліматичної угоди, затвердити механізми співпраці, для скорочення шкідливих викидів СО2 у повітря та

Статут Хмельницького у японських коміксах

Статут Хмельницького зобразять у японських коміксах манга. Таким чином прагнуть у легкій та цікавій формі допомогти молоді розібратися у тонкощах місцевого самоврядування. Проект реалізовує Агенція сталого розвитку «АСТАР».  Малює комікси студентка Таїсія Яневич. За два місяці планують презентувати тисячу примірників коміксів.

Життя на «нулі»

«Лінія фронту. Рік 2018». Таку назву має виставка, що відкрилася у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. В експозиції представлено 60 світлин. Це – «нулі» 36-ї бригади морської піхоти та 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейси». Автор робіт – військовий кореспондент «Радіо Свобода» Андрій Дубчак. Побачити, яке воно, життя

Мотивовані та успішні

Форум «Я – жінка! Я – можу!» вперше відбувся у Хмельницькому. Понад 200 учасниць з різних куточків області зібралися в урочистому залі Хмельницького університету управління та права. Бізнес-леді, керівниці, політики, громадські активістки  розповідали про свої історії успіху. Форум, організований Міжнародним об`єднанням  жінок,  обіцяє стати щорічним.

Тонка крига – рибалкам не завада

Тонка крига – рибалкам не завада. На річці Південний Буг у Хмельницькому надзвичайники провели застережну акцію: роздавали листівки та нагадували затятим любителям зимової риболовлі про небезпеку на льоду. На водоймах області цього року через крихку кригу не вдалося врятувати п`ятьох людей.

Хмельничанка плете килимки для військових

Хмельничанка Зінаїда Тегза плете теплі килимки для військових. Їх можна використовувати і як подушку, і як ліжник. А ще – вішати на стіну як прикрасу. Працює волонтерка винятково руками – без спиць та гачка. Свої вироби надсилає бійцям на Схід України.

Газорозподільні компанії звернуться до Антимонопольного комітету з проханням перевірити дії Укртрансгазу, спрямовані на посилення монопольного становища групи Нафтогаз

Газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, готують звернення до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити дії Укртрансгазу, які спрямовані на дискредитацію конкурентів і посилення монопольного становища групи Нафтогаз на ринку. Протягом листопада-грудня газорозподільні компанії (Оператори ГРМ), що працюють під брендом РГК зіткнулися з некоректною