Daily Archives: Грудень 12, 2018

«Кінозала»

Людина-павук повертається. А український богатир Василь Вірастюк приміряв роль кіношного Миколая. Програма «Кінозала» анонсує фільми, що можна переглянути на найбільшому у місті екрані кінотеатру імені Шевченка до 20 грудня. У передсвятковий період є що обрати прихильникам різних жанрів.

Ювілейний ЦОК ПАТ «Хмельницькгаз»

У Красилові відчинив двері новий сучасний Центр обслуговування клієнтів європейського зразка. Відтепер споживачі блакитного палива міста та району отримуватимуть увесь спектр необхідних та якісно нових послуг. Втілити мрію у життя вдалось завдяки зусиллям ПАТ «Хмельницькгах». За кошти компанії відкрили уже п’ятий центр європейського зразка.

Віч-на-віч: Патронат на Хмельниччині

Гість: менеджер проекту «Сімейний патронат» Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» ЛАРИСА СТРИГА. Патронат над дитиною – це нова соціальна послуга, яка буде впроваджена на Хмельниччині. Орієнтована вона на вразливі сім’ї з дітьми. Послуга уже реалізовується у громадах 16-ти регіонів. Та є розробкою Міжнародної благодійної

З чемпіонату Європи – із медалями

П’ятеро хмельницьких тхеквондистів з Клубного чемпіонату Європи повернулися із нагородами. Здобули три «золота» та дві «бронзи». Тренери виступи вихованців називають успішними. Наразі спортсмени відновити тренувальний процес. Наступні змагання, до яких готуються, стане Кубок Президента. Вируватимуть вони у Туреччині.

Пологи у супермаркеті

У Хмельницькому жінка народила прямісінько у торговому залі супермаркету. Пологи довелося приймати тамтешнім працівникам. Для персоналу такий екстрим став дебютним, а от подолянка мамою стала вже вдев’яте.

Поліклініки стануть комунальними підприємствами

Перинатальний центр та дитяча лікарня стануть комунальними підприємствами. А всі 4 хмельницьких поліклініки та колишню вузлову лікарню об’єднають в єдиний лікувально-діагностичний центр, який міська рада теж візьме на баланс. Реорганізація медичних закладів відбудеться на вимогу чинного законодавства. Пацієнти від цього не постраждають, а от бюджетні

Купити одноденний проїзний через смартфон

Відтепер за допомогою QR-коду, окрім разового квитка на тролейбус, можна придбати і проїзний. Хмельницький став третім містом в Україні, після Львова і Дніпра, де запрацювала данна послуга. Як повідомили із міської ради, у подальшому, після повного запровадження електронного квитка, в одну систему планують об’єднати весь

Де раки зимують

Ловити раків з 15 грудня на водоймах області заборонено. Вводять такі обмеження для любителів спортивного рибальства у період розмноження та відтворення прісноводних. З відповідним листом про заборону Управління Держрибагентства у Хмельницькій області звернулось до Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України.

Генеральна репетиція сесії

На цьому тижні Хмельницький може отримати бюджет на 2019 рік. У п’ятницю головний фінансовий документ міста розглянуть депутати на сесії. Окрім бюджету, в порядку денному ще 75 питань. Серед них – програма соціально-економічного розвитку.