Daily Archives: Грудень 13, 2018

36 автомобілів розчищають місто від снігу

36 одиниць спецтехніки з учорашнього вечора працюють на дорогах Хмельницького. Вони посипають і розчищають місто від снігу. Тротуари та двори будинків прибирають 350 двірників. Проблем з рухом транспорту у Хмельницькому немає, переконують в управлінні житлово-комунального господарства.

Ялинка… з дисків та паперу

Конкурс на кращу “Альтернативну ялинку” оголосили в обласній універсальній науковій бібліотеці. Зробити її пропонують з комп’ютерних дисків, кольорового паперу чи, до прикладу, з газет. Хранителі мудрості переслідують одразу дві мети: екологічну та мистецьку. Старт конкурсу дали в день проведення майстер-класу з виготовлення альтернативної ялинки та

Восьмикласники стали… прикордонниками

32 учня спеціалізованої ЗОШ №1 склали присягу та разом із зеленими беретами отримали посвідчення членів клубу “Юних друзів прикордонників”. Посвята школярів у стражі кордону в Хмельницькій області відбулась вперше.

Студенти допоможуть Святому Миколаю

Хмельницькі студенти допоможуть Святому Миколаю. Представники 5 вишів міста об’єдналися аби провести акцію «Миколай прийде до кожного». Підготували розважальну програму. Залучили спонсорів, додали свої кошти та придбали необхідні речі для вихованців дитячих будинків, інтернатів та маленьких пацієнтів лікарень.

Рецепт подолання стереотипів

Львів’яни поділилися з хмельничанами досвідом соціалізації людей з особливими потребами. На зустріч у міську раду завітали представники центру «Емаус». Його місія у допомозі дорослим людям з розумовою та фізичною неповно справністю у працевлаштуванні, адаптації у суспільстві та водночас подолання в останньому багатьох стереотипів.

Луганський форпост

У Хмельницькому презентували документальну стрічку та книжку про оборону Луганського аеропорту. Ця сторінка російсько-української війни не настільки обговорювана, як захист Донецького аеропорту. Але не менш героїчна. Луганське летовише не було здане. Воно було знищене бойовиками вщент. Його оборона тривала 146 днів. І книга, і документальний

Платформа правових консультацій

Платформа правових консультацій «WikiLegalAid» (Вікілегалейд) запрацювала в Україні. За допомогою мережі Інтернет кожен бажаючий знайде інформацію з правових питань, судової практики, зразки правових документів. Ресурс функціонує за зразком Вікіпедії. Інформацію постійно оновлюватимуть.

Уроки історії – з Ларисою Ніцой

У Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького відбулася зустріч із відомою письменницею та громадською діячкою Ларисою Ніцой. Про час, коли на початку 20-го століття тоталітарний режим знищував українську інтелігенцію, пані Лариса розповідала старшокласникам навчального закладу.

Збудували – як і обіцяли

Сезон будівництва спортивних майданчиків у Хмельницькому цього року завершено. Ще одне сучасне місце для занять фізкультурою і спортом звели на території школи № 25. Це вже 16 багатофункціональний майданчик у місті. Навесні тут проводитимуть не лише уроки фізкультури.