Daily Archives: Грудень 27, 2018

Депутати погодили реорганізацію медзакладів

Депутати міської ради дали дозвіл на реорганізацію лікарень та поліклінік. На позачерговій сесії обранці більшістю голосів підтримали перетворення стоматполіклініки, перинатального центру та дитячої лікарні у комунальні підприємства міської ради. І погодили об’єднання 4 поліклінік і колишньої вузлової лікарні у єдиний міський лікувально-діагностичний центр. Він теж

7 мільйонів — на медобладнання

Хірурги міської лікарні отримали нове обладнання. З його допомогою будуть проводити безкровні операції, зокрема, на органах черевної порожнини. А також на ЛОР-органах. Гроші на медичне обладнання виділили з міського бюджету. Загалом в цьому році лікарня отримала нового устаткування на понад 7 мільйонів гривень.

Виставка митця, шпигуна та джентльмена

У Хмельницькому обласному художньому музеї представили  залу постійної експозиції, присвячену класичному мистецтву 20-го століття, зокрема українським пейзажистам. Акцентували на творчості митця, який був не лише надзвичайно талановитим художником, але й розвідником. Мова про Миколу Глущенка, якого інколи називають радянським “Джеймсом Бондом”.

Спортсменам і тренерам — стипендії

Тридцять хмельничан отримуватимуть стипендії міського голови. Це — спортсмени і тренери. Найбільший щомісячний грошовий бонус — це 15-ти тисяч гривень. Його отримуватимуть кандидатки на участь в Олімпійських іграх – легкоатлетка Марина Бех та боксерка Марія Боруца. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету під час чергового

Порцеляновий Путті — експонат місяця

Статуетка “Путті з золотими поросятами” стала експонатом місяця у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї. Вибір — зовсім не випадковий, пояснюють музейники. Адже наступний рік, за східною традицією, ми проживатимемо під знаком Жовтої Свині. Порцеляновий хлопчик Путті став не єдиною передсвятковою цікавинкою у музеї.

Новий басейн — нові можливості

Двадцяти п`ятиметровий та абсолютно новий. Перший міський комунальний басейн на Зарічанській, 11 Ж запрацював у тестовому режимі. Поки що тут двічі-тричі на тиждень безоплатно займаються діти хмельницьких спортивних шкіл. Вже через місяць басейн працюватиме повноцінно.

Хмельничан запрошують на Різдвяний фан-забіг

Пробіжка центром міста у новорічному образі. Хмельничанам пропонують незвично провести 5 січня. Громадська організація “Молодь за краще майбутнє” спільно із Молодіжним центром та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України організовують Різдвяний фан-забіг.

Віч-на-віч: Зимова риболовля

Гість: начальник Хмельницького рибоохоронного патруля Андрій Полудняк . 2018 приніс новації. Вперше у Хмельницькому на Південному Бузі облаштували зимувальні ями. Ловити рибу заборонено. Чому і що очкує порушників правил дізнаємося впродовж ефіру.