Daily Archives: Грудень 28, 2018

Віч-на-віч: Гостина Святого Миколая

Гість: Святий Миколай Гостина Святого Миколая цього року відчинила двері у Хмельницькому 20-грудня. Щодня до 14 січня з 17:00 до 19:00 Святий Миколай приймає маленьких хмельничан та тішить даруночками. У гості до нього вирушила і знімальна група програми “Віч-на-віч”.

Віч-на-віч: Платформа правових консультацій «WikiLegalAid»

Гість: начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Марина Кулабіна Правова платформа «WikiLegalAid» запрацювала в Україні в середині грудня. Завдяки ній кожен бажаючий може знайти інформацію з правових питань, судової

Віч-на-віч: Центр обслуговування клієнтів ПАТ “Хмельницькгаз”

Гість: керівник Центру обслуговування клієнтів-споживачів газу ПАТ “Хмельницькгаз” ІРИНА РЕШЕТНИК Центр обслуговування клієнтів-споживачів газу ПАТ “Хмельницькгаз” у Хмельницькому на вулиці Свободи, 22 — європейського зразка. Про спектр послуг, які можна тут отримати — далі у програмі.

Щоб свята були безпечними

Надзвичайники разом із муніципальними поліціянтами здійснили профілактичний рейд Різдвяним ярмарком. Оцінювали стан пожежної безпеки. Кажуть: опосередковано це пов’язано із НП, яка сталася днями на львівській святковій торговиці. Із хмельницькими продавцями рятувальники спілкувалися про пожежну безпеку та ще раз нагадали їм, як варто діяти у разі

Новорічний карнавал у “Родинному затишку”

У “Родинному затишку” – свято. У Центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю влаштували “Новорічний карнавал”. Щасливі усмішки, подарунки, хороводи навколо ялинки і батьківська радість, яку не передати словами, – свято, якого так чекали, вдалося. Готувалися до “Новорічного карнавалу” майже цілий рік.

Квартира — під ялинку

Напередодні Нового року 5 родин викладачів міста отримали ключі від новеньких квартир. Житло від міста за останні роки освітяни отримали вперше. Загалом цьогоріч власниками домівок, подарованих міською владою, стали 20 родин учасників російсько-української війни, а також 35 працівників комунальних підприємств і підрозділів.

Палац Спорту почнуть будувати у січні

Будівництво хмельницького Палацу Спорту розпочнеться у січні наступного року. Це буде наймасштабніший і найдорожчий проект, який реалізують у місті. Коштуватиме Палац Спорту майже 280 мільйонів гривень. Фінансуватиме його зведення державний та міський бюджети. Міська влада сподівається, що долучиться і обласний.

Директори шкіл… заспівали

Заспівали та привітали. Директори загальноосвітніх навчальних закладів міста влаштували співочий флешмоб. Співали різдвяних пісень. Готувалися до дійства два дні.