Daily Archives: Січень 8, 2019

Для хворих на кір — окремий корпус

У Хмельницькій інфекційній лікарні для хворих на кір обладнали окремий корпус. Він розрахований на 90 ліжок. За словами медиків, кількість інфікованих у місті продовжує зростати. Наразі в лікарні з діагнозом “кір” перебувають 54 людини. Серед них є і діти, і дорослі. У кількох пацієнтів підозрюють

Прорив водогону — через стару трубу

Прорив водогону на вулиці Пилипчука у середмісті Хмельницького, виявлений ще до Різдва, усунули. Під час ліквідації несправності водопостачання обмежили у двох мікрорайонах — Центральному та Виставці. Фахівці міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” визнають: більше половини труб в обласному центрі застарілі та потребують заміни на сучасніші —

Вчимося — граючись

За електронними підручниками нового типу навчатимуться школярі НВК № 10. У рамках Всеукраїнського проекту експеримент впроваджуватимуть поки що у двох класах. Навчально-виховний комплекс № 10 став єдиною хмельницькою школою, яка отримала сучасне обладнання за кошти з державного бюджету.

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Восьмого січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання знань. Триватиме вона впродовж місяця. Перевірити себе кожен бажаючий може лише з двох предметів. 16 березня проведуть пробне тестування з української мови, а 23 березня – з решти дисциплін.

Потрійна ДТП: автівка зіткнулася із маршруткою

Проігнорував знак “СТОП” — і в’їхав у маршрутку. У Хмельницькому, на перехресті вулиць Панаса Мирного та Озерної сталася аварія. Тридцятичотирьохрічний водій “Рено”, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, проігнорував вказівку дорожнього знаку та зіткнувся з 49-им маршрутним таксі.