Daily Archives: Січень 16, 2019

«Будьте здорові!»: Про моржування

Відчайдушні, екстримальні та сміливі. Вони не бояться ні морозу, ні крижаної води. Відтак, на міському пляжі їх можна побачити й взимку. Більше того, щодня – із шостої до восьмої години ранку. Черговий випуск програми «Будьте здорові!» присвячений темі «Моржування».

“Рівні можливості” у Волочиській міській раді

Гендерно-орієнтоване бюджетування при плануванні головного фінансового документу громади. Залучення грантів для проведення семінарів та тренінгів, аби жінки повірили в себе та активніше долучалися до громадсько-політичних процесів. Це лише кілька завдань, які ставить перед собою міжфракційна депутатська група “Рівні можливості” Волочиської міської ради. Вона об’єднала усіх

Депутатський день

Міські обранці зібрались на перший у новому році інформаційний депутатський день. Тих, хто завітав до сесійної зали поінформували про хід виконання двох міських програм: підтримки сім`ї та Програми підтримки книговидання місцевих авторів і популяризації української книги. Йшлося і про роботу управління адміністративних послуг.

Кінозала

Американський римейк популярного французького хіта про дружбу, політичні та любовні інтриги Англії 16-го століття та анімаційний Астерікс у пошуках таємного зілля. Програма “Кінозала” пропонує короткий огляд картин, що можна переглянути на найбільшому у місті екрані кінотеатру імені Шевченка до 24 січня.

Майданчик для “особливих” дітей

Перший у місті інклюзивний дитячий майданчик планують відкрити у квітні. Наразі з необхідної на нього суми в мільйон гривень волонтери зібрали 700 тисяч. Розміститься майданчик на 11 сотих землі. Ділянку під нього міська рада виділила поблизу соціального центру благодійного фонду “Карітас” на вулиці Зарічанській.

Монетизація субсидій

З 1 січня в Україні стартував перший етап монетизації пільг і субсидій. Це нова схема фінансування державної допомоги, за якою споживач отримує кошти “живими” грошима на банківську картку. За законодавством, наразі у ній беруть участь лише ті домогосподарства, які оформляють субсидії вперше. З травня монетизація

Степан Бандера — герой нашого часу

Про постать Степана Бандери говорили у музеї історії міста Хмельницького. Захід присвятили 110 річниці його народження. У засіданні круглого взяли участь історики, дослідники діяльності українського націоналіста та представники молодіжних громадських організацій.