Daily Archives: Січень 17, 2019

Повторний шлюб без розлучення

Хмельничан із обручками запрошують … одружитися вдруге. У такий спосіб у Мін’юсті пропонують закоханим відсвяткувати День народження кохання та поновити обітниці. Минулоріч у Хмельницькому таких бажаючих пар виявилося вісім.

Сильна сім`я — потужна держава

Народжуваність у Хмельницькому зростає. За два роки населення міста збільшилось на 2 тисячі осіб. Зросла і кількість багатодітних родин. Нині таких сімей — 1402. На реалізацію міської Програми підтримки сім`ї впродовж 2018 року було виділено 48 мільйонів гривень. Посилення соціального захисту сім`ї на місцевому рівні

Замість списання — капітальний ремонт

З понеділка хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус. Машину, яка відслужила 30 років, вирішили не списувати. Натомість — оновили на 99%. Капремонт тролейбуса тривав 2 місяці і обійшовся комунальному підприємству “Електротранс” майже в півтора мільйона гривень. Це в кілька разів дешевше, ніж коштує новий.

Театральний проект з героями війни

Учасники бойових дій, волонтери, військові-лікарі розкажуть свої історії — зі сцени. У Хмельницькому стартувала підготовка до незвичного театрального проекту. Головні його актори — герої війни. Долучаться до постановки і актори-аматори. Показати глядачам проект планують у березні.

Правильне занурення

На тверезу голову і максимум на 10 секунд. Рятувальники розповіли, як правильно занурюватися в ополонку. І нагадали порядок надання першої допомоги потопельникам. Захід організували на Південному Бузі. Саме сюди 19 січня запрошують всіх охочих пірнути в ополонку. На річці облаштують 5 місць для водохресних купань.

Віч-на-віч: Про війну — армійці — зі сцени

Гість чергового випуску програми “Віч-на-віч” — відомий у краї режисер, викладач Київського університету культури та мистецтв Володимир Павловський. У студії говоримо про постановку, яку хмельничани побачать уже цієї весни. На сцені, у головних ролях, гратимуть армійці, волонтери та лікарі, які з власного досвіду знають, що

“Читай українською”

Два громадських проекти планують реалізувати цього року в бібліотеках міста за рахунок коштів “Бюджету участі”. Це — створення “смарт-бібліотеки” у центральній книгозбірні та коворкінгу — місця комфорту для роботи і спілкування – в бібліотеці-філії №2. Про це під час інформаційного депутатського дня повідомив начальник управління

Дар днесь пребагатий

Вісім фольклорних гуртів із різних куточків країни об’єднав цьогорічний різдвяний етнофестиваль “Дар днесь пребагатий”. Фестиваль у місті проходить вчетверте. Послухати стародавні колядки та щедрівки до обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького завітали сотні хмельничан.