Daily Archives: Січень 25, 2019

Віч-на-віч: “Вікімарафон-2019” у Хмельницькому

Вікіпедія — електронна енциклопедія добра відома усім. Завдяки ній можна дізнатися чимало корисної інформації. Що цікаво, до створення Вікіпедії може долучитися кожен бажаючий. Зокрема у Хмельницькому 28-го січня у центральній міській бібліотеці відбудеться “Вікімарафон”, учасники якого створюватимуть статі для Вікіпедії.

Билися і… підбивали підсумки

Чемпіонат міста — це перше змагання для хмельницьких рукопашників у 2019 році. Помірятися силами та підвищити свої розряди на килим вийшло 164 спортсмени. Майже третина з них — новачки. За традицією саме під час цієї першості віншують найкращих рукопашників школи “Самсон-право” за підсумками попереднього спортивного

Кооперативні сонячні електростанції на Хмельниччині

Енергетичні кооперативи найближчим часом можуть з’явитися на Хмельниччині. Ідея бізнес-моделі належить представникам Хмельницького енергетичного кластеру. Краянам пропонуватимуть об’єднуватися та інвестувати у встановлення дахових сонячних електростанцій на комунальних закладах області. Наразі механізм співпраці у процесі розробки.

У м-ні Озерна буде нова міжквартальна дорога

Протяжність — 200 метрів, вартість — 3 з половиною мільйони гривень. У мікрорайоні Озерна побудують нову міжквартальну дорогу. Вона з’єднає вулиці Залізняка та Лісогринівецьку. І забезпечить під’їзд до новозбудованого дитячого садочка, який запрацює з 1 вересня. Наразі оголошено тендер на будівництво дороги. Її планують здати

Книжки для армійців

Сто двадцятеро хмельничан та понад 400 книжок. Такі результати акції “Бібліотека українського воїна” у нашому місті. Акція триває, відколи на Сході країни розпочалася війна. Організували збір книг у Міністерстві культури. Передати книжки армійцям можна і зараз. Адже акція безстрокова. Перевага надається україномовним виданням.

Потрібна допомога

Термінової операції із заміни серцевого клапана потребує хмельницький педагог Роман Кавецький. Чоловіку — 39 років, він працює викладачем в обласному ліцеї-інтернаті. Операція на серці коштує 100 тисяч гривень. Таких коштів у сім’ї Романа Кавецького немає. Допомогти зібрати необхідну суму взялися в ліцеї №17.

У головній книгозбірні міста відбудеться Вікімарафон

Зазираєте час від часу у “ВікіпЕдію” — станьте одним із її авторів! Уже третій рік поспіль у центральній міській бібліотеці відбувається Вікімарафон з написання нових статей до української вільної енциклопедії. Цьогоріч минає 15 років, відколи написали першу статтю до неї.

186 мільйонів для дітей

186 мільйонів гривень. Саме таку суму заборгованості зі сплати аліментів у 2018-му держвиконавці краю стягнули із неплатників. Завдяки двом пакетам законів “Чужих дітей не буває” цей грошовий показник вдалося збільшити майже вдвічі, у порівняні з 2017-им. Крім того, другий рік поспіль Хмельниччина втримує перший щабель