Daily Archives: Січень 28, 2019

“Свято онлайн”: бути чи не бути?

Бути чи не бути “Святу онлайн”? В обласному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького вирішують долю вистави. Авторка однойменної п’єси Марина Бортник-Гулевата рік тому отримала грант Президента на постановку. “Свято онлайн” показали у театрі двічі. Директор же закладу вважає: вистава не касова та може бути у

Школярів вчитимуть чистити зуби

Учнів 1-5 класів вчитимуть правильно чистити зуби. Стоматологи-волонтери розпочнуть відвідини загальноосвітніх навчальних закладів міста з 4 лютого. Ідею запозичили у вінницьких колег. Аргументують ініціативу просто — українці подекуди забувають стежити  за гігієною ротової порожнини. Звідси і проблеми із зубами.

Попри жахіття концтабору…

Дев’яносто два роки відсвяткував хмельничанин Іван Швед. У чотирнадцять  він потрапив до одного з найстрашніших нацистських концтаборів Дахау. Три роки перебування там довели юного Івана до повного виснаження. Після цих трьох були ще 7 років служби у лавах радянської армії на Півночі. Пройшовши всі кола

Молодіжний парк набуває реальності

З наступного року планують розпочати будівництво Молодіжного парку. Який він матиме вигляд, ініціативна група “ProРrostir” презентувала хмельничанам торік. Комфортне місце для будь-кого у будь-яку пору року із кількома функціональними зонами. Таким бачать парк архітектори “ProРrostir’у”. Концепцію вкотре обговорили з громадськістю.

“Ластівці” – 55!

Дитячий садок № 21 “Ластівка” святкує ювілей — 55 років. Історія одного  з перших дошкільних закладів Хмельницького розпочалася у січні 1964-го року. Тоді, за проектом будівництва, в дитячому садку-яслах не було спальних кімнат. Діти спали на не утеплених верандах впродовж року  в спеціальних спальних мішках.