Місячний архів: Лютий 2019

Віч-на-віч

Заступник голови Хмельницької обласної ради, учасник бойових дій в Афганістані Валерій ЛЕСКОВ

Відзначили 30-у річницю виведення військ з Афганістану

Урочистостями у міському Будинку культури відзначили 30-у річницю виведення військ з Афганістану. Сьогодні в місті проживають майже півтори тисячі воїнів-“афганців”. Під час урочистостей багатьох відзначили грамотами і подарунками. Двом — колишньому артилеристу Леонідові Голянтусу та медсестрі Кабульського госпіталю Світлані Названовій — вручили сертифікати до квартир.

Прозорість міського бюджету

Хмельницький — 11 у рейтингу прозорості місцевих бюджетів за 2018 рік. Дослідження на місцевому рівні проводила громадська організація “Хмельницька ініціатива”. Скарбницю оцінювали за чотирма критеріями: рівень прозорості, рівень відкритості бюджетної інформації та бюджетних рішень, а також застосування іновативних практик. Всього оцінювалися українських 37 міст та

Освіта майбутнього: креативна і творча

16 кращих вчителів України презентували сучасні освітні методики та ідеї у Хмельницькому. В гімназії № 1 імені Володимира Красицького вперше стартував фестиваль “Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start”. У перший день фесту фіналісти  національної премії Global Teacher Prize Ukraine провели уроки і майстерки для гімназистів.

ПроМистецтво: Барви самчиківського розпису

Самчиківському розпису присвячено програму “ПроМистецтво”. Розпис відроджують у селі Самчики Старокостянтинівського району. Нині тут діє осередок майстрів. Від середини минулого століття вони взялися відроджувати давню орнаментальну традицію, що на той час почала губитися. У Музеї історії міста відкрилася виставка “Самчиківський розпис — диво Хмельниччини”. У

Зустріч з “афганцями”

Більше ста шістдесяти тисяч українців пройшли горнило афганської війни. Сто одинадцятеро подолян загинули. З них 17 – із Хмельницького. З тими, хто вцілів, та з родинами загиблих армійців – напередодні 30 річниці виведення військ з Афганістану – зустрівся міський голова.

“Спорт дайджест”. Випуск 3

Боксерки-переможниці, чергова нагорода легкоатлетки Марини Бех та тріумф школярів-шахістів. І це ще не все про що говоритимемо у третьому випуску програми “Спорт дайджест”.

У Хмельницький — за досвідом

У Хмельницький — за досвідом. Представники 12-и міст і об`єднаних територіальних громад України — Вінниці, Дніпра, Кропивницького, Харкова, Рівного, Тернополя і Сум — приїхали в Хмельницький аби ознайомитися із напрацюваннями міської влади у сфері молодіжної політики. А ще — побачити, як створюється інфраструктура для розвитку

Поліція, надзвичайники, “Опора” – про вибори

Чи зафіксували поліцейські області порушення виборчого законодавства? Як забезпечуватиметься порядок та безпека під час виборчого процесу? А також чи застосовують на Хмельниччині адмінресурс для агітації за певного кандидата?