Daily Archives: Лютий 12, 2019

Поради психолога: Для чого нам емоції та як навчитися ними керувати?

Вміння  розрізняти та розуміти власні емоції є основою, на якій тримається внутрішнє щастя людини. Маючи це  умінням, ми можемо правильно пояснити свій стан, простежити хід нав’язливих думок, і надати підтримку іншим.  Як цього навчитися? Дізнаєтеся із чергового випуску програми “Поради психолога”.

“Спорт дайджест”. Випуск 2

Про баскетбол, легку атлетику та рукопашний бій. А ще — про старт першого у Хмельницькому “Кубку міського голови” з футболу. Про усе це у другому випуску програми “Спорт дайджест”.

Віце-прем’єр-міністр про євроінтеграцію

Хмельниччину з робочим візитом відвідала Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. У рамках цього візиту вона завітала до Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Виш увійшов до десяти військових навчальних закладів країни, де втілюється Програма забезпечення рівних можливостей чоловіків

Чому у хмельницьких школах немає карантину?

Ситуація із захворюваністю на кір у Хмельницькому та умови, за яких у школах обласного центру можуть впроваджуватися обмежувальні заходи. Про це під гарячої телефонної лінії розповіла заступник міського голови Галина Мельник.

Про події сторічної давнини у Проскурові

Події сторічної давнини обговорили історики, краєзнавці та представники різних релігійних конфесій. Йдеться про страту єврейського населення у Проскурові 15-16 лютого 1919 року. Захід відбувся за ініціативи Хмельницького благодійного фонду “Хесед Бешт”.

Чотирилапим поліцейським – ветеринарний кабінет

Ветеринарний кабінет та пересувний шпиталь з операційною запрацювали на базі кінологічного центру головного управління Нацполіції краю. Тут не лишень проводитимуть огляди, а й лікуватимуть службових тварин. Поки що цю місію покладено на професора Кирила Чумакова. Згодом диспансеризацію проводитимуть самі поліцейські-кінологи.

У парламент — на екскурсію

36 хмельницьких школярів завітали у Верховну Раду України. Екскурсію в парламент три роки поспіль організовує Хмельницька міська рада. За цей час Верховну Раду України відвідали 183 учні шкіл міста. Цього разу поїздка у столицю відбулася вп`яте.