Архів

Хто вивозитиме ПЕТ-пляшку

У Хмельницькому до кінця року має суттєво збільшитися кількість контейнерів для збору ПЕТ-пляшки. Хто їх встановлюватиме, після чого збиратиме, пресуватиме та здаватиме ці відходи на вторинну переробку, визначить конкурс. Його оголосили 19 лютого в управлінні Житлово-комунального господарства.

Успішні енергоефективні історії Хмельницького

В обласному центрі відбувся інформаційний марафон «Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам. Успішні історії Хмельницького». Участь у прес-брифінгу взяли журналісти з Києва, Хмельниччини та західного регіону країни.

Соціальний захист звітує

Незабаром в Хмельницькому відкриють нову громадську приймальню. Про це розповів начальник управління праці та соціального захисту населення Словян Воронецький. Крім планів на поточний рік, під час підсумкової наради звітував і про роботу, виконану в 2017 р.

Заняття для підрозділів територіальної оброни

Для військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони провели чергові заняття. На базі центру забезпечення навчального процесу, що у мікрорайоні Дубове та на військовому стрільбищі, що у Раковому, близько сотні чоловіків проходили інженерну, тактичну, медичну підготовку та вчилися користуватися зброєю. Подібні заняття на території Хмельницького проходять щоквартально.

Звіт депутата Ігоря Мельничука

Міські депутати звітують перед виборцями про зроблене за 2017 рік. Черга дійшла до Ігоря Мельничука, депутата від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Його округ охоплює ряд вулиць у мікрорайоні Гречани. 

Рятувальники протидіяли повені

Хмельницькі рятувальники  та служби взаємодії вчилися протидіяти льодоходу та повені. На Південному Бузі відпрацьовували різні навики. Розчищали русло річки, укріпляли берегову лінію, евакуйовували потерпілих із затоплених територій. Надзвичайники зауважують, за останні п’ять років на Хмельниччині не було повені. Однак готовим до ліквідації надзвичайної ситуації потрібно

Зміни у транспортній мережі

Оновлену транспортну мережу, яка діє в місті з кінця 2017 року, досі моніторять та коригують. Відповідно до численних звернень городян, у Хмельницькому запланували запустити новий тролейбусний маршрут. Кілька автобусних дещо змінили.

Новації у сфері житлово-комунальних послуг

На зміну ЖЕКам – управителі. З червня в Україні вcтупить в дію закон «Про житлово-комунальні послуги». Згідно нього мешканці за спільною згодою обиратимуть управителя, який займатиметься їх багатоквартирним будинком. Співпрацюватимуть на основі договору у якому пропишуть і вартість і спектр послуг.

Бюджетні кошти зекономили

Вже другий рік усі органи місцевого самоврядування користуються системою електронних закупівель «Прозоро». У Хмельницькому цей ресурс, окремі комунальні підприємства, застосовують ще з 2015 р. Адже електронні торги дозволяють зекономити значну частину бюджетних коштів.