Архів

Легалізація «тіньових» трудових відносин

В червні працівники управління праці та соціального захисту населення розпочали активну роботу в якості інспекторів праці. Вони регулярно відвідують роботодавців, малі торгові точки та заклади сфери обслуговування, аби перевірити дотримання законодавства про працю.

Як святкуватимуть День Незалежності

За кілька днів Україна святкуватиме 27-му річницю незалежності. Традиційно у цей день городян запрошують долучитися вже до параду вишиванок. Він розпочнеться о 17:00 з Майдану Незалежності. Розваги та гуляння триватимуть цього року три дні.

Вишита книга

У приміщенні Хмельницької міської ради презентували ексклюзивну вишивану колекцію. 78 вишивальниць з Полтавщини за рік створили 36 портретів Тараса Шевченка та стільки ж картин із цитатами та уривками з творів Кобзаря. Працювали мисткині за схемами заслуженого майстра народної творчості, проектанта вишивки Григорія Кисіля.

Диво-звірі Марії Приймаченко

 Двадцять три роботи Марії Приймаченко увійшли до нової експозиції, представленої в обласному художньому музеї. Усі картини – із музейної колекції. Серед представлених робіт – квіткові композиції, зображення фантастичних звірів, замальовки з українського побуту.

Легіонери-чемпіони

Хмельницькі легіонери залишили слід в спортивній історії МІСТА. Вперше вони стали призерами чемпіонату України. Поки хмельницькі хокеїсти – команда аматорська, проте в майбутньому сподіваються перейти на професійний рівень. Посприяти цьому обіцяв міський голова Олександр Симчишин.

До школи – по-новому

У вересні вперше за парти сядуть майже 4 тисячі юних хмельничан. Починаючи з цього року, діти навчатимуться у рамках концепції «Нова українська школа». Торік було проведено експеримент і цю концепцію випробовували у деяких школах України. У Хмельницькому за такою системою навчалися два класи спеціалізованої школи

Фестивальна «Республіка»

Фестиваль «Республіка» переїде до Хмельницького. Масштабний та популярний фестиваль вируватиме з 31 серпня до 2 вересня включно. У «республіканські» дні до міста завітає понад 50 артистів з різних країн світу.

До школи, як на свято

Підготовка до школи має бути і фізичною і моральною. В цьому переконані психологи та педагоги. За два тижні до першого дзвінка радять починати змінювати режим дня хлопчиків та дівчаток. Також особливу увагу радять звернути на емоційне налаштування дітей сідати за парти.