Архів

Лауреат премії ім.Я.Гальчевського

Народний артист України Володимир Смотритель став лауреатом Всеукраїнської премії “За подвижництво у державотворенні” імені Якова Гальчевського. Диплом у номінації “За популяризацію національного мистецтва” директору Хмельницького моно-театру “Кут” вручив засновник премії Богдан Теленько. Серед лауреатів минулих років – Юрій Шухевич, Василь Шкляр, Ахтем Сеітаблаєв  та інші

Ангели пам’яті

У середмісті Хмельницького з’явилися янголи. Більше трьох з половиною тисяч паперових фігурок розвісили містяни поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні, як символ пам’яті про розстріляних  учасників Революції Гідності. Фігурки виготовляли учні хмельницьких шкіл, учасники бойових дій на Сході країни та всі кому небайдужі події на Майдані.

Поради психолога: Самооцінка

Кажуть, що вас поважатимуть настільки, наскільки ви поважаєте самого себе. І це твердження вірне, бо сприйняття індивідуальності, оцінка своєї особистості є фундаментом успішності людини. Самооцінка — тема нової програми “Поради психолога”. Від чого вона залежить, так як сформувати адекватну самооцінку — дивіться далі.

Дарунки захисникам з любов’ю

Дві тисячі валентинок з побажаннями миру та перемоги передали українським захисникам хмельницькі школярі. Вже традиційну акцію “Нашим захисникам з любов’ю” до Дня Святого Валентина” влаштували працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч долучилися до неї учні та педагоги семи навчальних закладів.

Самотнім хмельничанам – про пожежну безпеку

Самотнім літнім хмельничанам пояснили правила пожежної безпеки. Надзвичайники завітали до осель таких містян та розповіли, як поводитися з електроприладами та газом. Від початку року представники Головного управління ДНСН в області охопили просвітницькими рейдами 60 жителів обласного центру та Хмельницького району.

Коли у Гречанах відновлять Dom Ludowy?

Проект польського Народного Дому у Гречанах винесли на обговорення громади. Зустріч відбулася у суботу, у приміщенні СЗОШ № 29. На неї запросили ініціативних людей, щоб вони висловили своє бачення майбутнього споруди “Dom Ludowy”. Будинок з’явився 90 років тому за кошти місцевої громади. Свого часу він

Віч-на-віч

« Війна…чужа,неждана, непотрібна Геройство. Біль. Дочасна сивина. Прокляття чаша випита до дна. Саме цього дня  1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя тисяч українців

Відзначили 30-у річницю виведення військ з Афганістану

Урочистостями у міському Будинку культури відзначили 30-у річницю виведення військ з Афганістану. Сьогодні в місті проживають майже півтори тисячі воїнів-“афганців”. Під час урочистостей багатьох відзначили грамотами і подарунками. Двом — колишньому артилеристу Леонідові Голянтусу та медсестрі Кабульського госпіталю Світлані Названовій — вручили сертифікати до квартир.

Прозорість міського бюджету

Хмельницький — 11 у рейтингу прозорості місцевих бюджетів за 2018 рік. Дослідження на місцевому рівні проводила громадська організація “Хмельницька ініціатива”. Скарбницю оцінювали за чотирма критеріями: рівень прозорості, рівень відкритості бюджетної інформації та бюджетних рішень, а також застосування іновативних практик. Всього оцінювалися українських 37 міст та

Освіта майбутнього: креативна і творча

16 кращих вчителів України презентували сучасні освітні методики та ідеї у Хмельницькому. В гімназії № 1 імені Володимира Красицького вперше стартував фестиваль “Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start”. У перший день фесту фіналісти  національної премії Global Teacher Prize Ukraine провели уроки і майстерки для гімназистів.