Що потрібно для реєстрації місця проживання

2016-06-23-21

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструватись.
Для цього особа або її представник до відділу реєстрації місця проживання управління з питань реєстрації, зокрема через Центр надання адміністративних послуг (вул. Соборна, 16), має подати заяву (заповнюється під час подання), документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження. Реєстрація місця проживання дітей, які є іноземцями чи особами без громадянства, здійснюється за умови внесення даних про дітей до посвідки на постійне або тимчасове проживання їх батьків та копії свідоцтва про народження. Документи, видані компетентними органами іноземних держав, підлягають легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, обов’язково пред’явити квитанцію про сплату адміністративного збору (у разі реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну послугу).
Слід надати також документи, що підтверджують право на проживання: ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника/представників); право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи, — довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи за  відповідною формою, копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, (для осіб, які перебувають на обліку в цих установах або закладах); проходження служби у військовій частині, адреса якої зазначається під час реєстрації, — довідка про проходження служби у військовій частині, видана командиром військової частини за відповідною формою (для військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби); військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на обліку); заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за відповідною формою (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).
Якщо заяву подає представник особи, тоді, крім зазначених документів, додатково потрібні: документ, що посвідчує особу представника та що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини — батьками (усиновлювачами).
Реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників. У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини до 14 років реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

За інформацією відділу реєстрації місця проживання управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради

Наступний допис

Будівельник спорту

Пт Чер 24 , 2016
Когорту почесних громадян міста цього річ може поповнити четверо хмельничан. Серед них і відмінник народної освіти, Почесний президент Федерації вільної боротьби, ветеран праці Віктор Барбалюк. Віктор Денисович нагороджений орденом «Дружби народів», медаллю А.Макаренка. У 2012 він був визнанний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031