Привітання Хмельницького міського голови Олександра Симчишина з нагоди Дня захисника України

2016-08-23-101

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил!
Дорогі хмельничани!
 
Щиро вітаю усіх з Днем захисника України!
Сучасна українська держава є історичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху. Відзначення Дня захисника України саме 14 жовтня, на свято Покрови, Дня українського козацтва та Дня створення УПА, є свідченням цієї спадковості, а також важливим чинником поступового, але безповоротного очищення нашого суспільства від ідеології «совка».
Триває жорстока боротьба за цілісність і соборність України. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші хлопці на Сході України, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість  жити у вільній та цивілізованій країні.
Тому, ні на мить не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині на передовій захисту держави. Ми просимо Пресвяту Богородицю оберігати їх, допомогти здобути перемогу та надалі виконувати свій обов’язок у мирній і процвітаючій Україні.
Завжди будемо пам’ятати хмельничан, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи незалежність і краще майбутнє України. Вічна слава Героям!
Вітаю усіх, хто щоденною військовою та мирною працею наближує нашу перемогу над ворогом.
Нехай плідними будуть ваші старання, ніколи не вичерпується козацьке здоров’я, сила духу, енергія для здобутків в ім’я України та міста Хмельницького.
Зі святом вас!
Слава Україні!
Слава її Героям!
Зі щирою вдячністю і повагою

Хмельницький міський голова                         Олександр Симчишин