У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії

2(4)

altalt 

 

 

 

 

 

 

600 учасників із 58 країн світу взяли участь у VIII Міжнародному Салоні художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову”. Півсотні високопрофесійних творчих робіт переможців наймасштабнішого в Україні фотопроекту представлено в експозиції Хмельницького музею-студії фотомистецтва. Це фотографії з 17 країн світу: України, Чехії, Словаччини, Росії, Італії, Тайваню, Туреччини, Індії, Німеччини, Фінляндії та інших. Виставку присвячено 175-річчю виникнення фотографії. Організатор фотосалону – заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват. На урочисту церемонію відкриття фотовиставки завітала керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко. 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

Вітаючи присутніх поціновувачів фотомистецтва з приємною подією, Людмила Черевченко відзначила високий рівень майстерності авторів представлених в експозиції виставки робіт.

“Від виставки до виставки щоразу переконуюсь в тому, що вдосконаленню немає меж. Вже призвичаїлась до того, щоб чекати нових вершин вражень, захоплення від побаченого. Кожна виставка наповнює мене позитивними емоціями, кожного разу я захоплююся роботами майстрів”, – сказала під час урочистого відкриття фотовиставки Людмила Черевченко і запросила хмельничан переглянути виставку, долучитися до прекрасного світового мистецтва й отримати позитивні емоції.
Керуюча справами побажала організатору виставки Олександру Харвату творчої наснаги та подальших успіхів. За активну участь у виставках та з нагоди відкриття виставки VIII Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову” рівненчанин Олександр Харват отримав від Хмельницького міського голови Сергія Мельника подяку та цінний подарунок.
У свою чергу Олександр Харват подарував міській раді каталог найкращих фотографій конкурсу.
altalt
Як розповів організатор фотосалону, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват, компетентному журі довелося добре попрацювати, аби обрати переможців, адже кількість фото, надісланих на конкурс цього року, стала рекордною.
“Фотовернісаж проводиться уже ввосьме. Вперше він був проведений у 2006 році. Протягом восьми років він значно розширив свою географію. Минулорічний фотовернісаж – рекордний за кількістю прийнятих робіт та кількістю країн, які представлені на конкурсі. У ньому взяли участь 600 учасників із 58 країн світу. У першому було лише 9 учасників. За допомогою Інтернету ми можемо побачити фотографії з усього світу. Впродовж останнього десятиліття фотографій зроблено у тисячі разів більше, ніж за всю історію від дня її виникнення. Сьогодні фотографи роблять мільйони кадрів. Але перед тим, як натиснути на кнопку, потрібно думати, про що хочете сказати своєю фотографією”, – сказав Олександр Харват. І додав: “Приємно, що виставка фотосалону представлена й у Хмельницькому фотомузеї, аналогів якому немає в Україні”.
Про історію виникнення фотографії усім присутнім розповів директор музею-студії фотомистецтва Костянтин Жданов.
Можливість помилуватися високопрофесійними фотороботами мають всі охочі хмельничани та гості міста. Виставка експонуватиметься до 10 лютого.