Мистецтво заради миру

16 лютого о 16:00 у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відкривається виставка – продаж  творчих робіт під назвою «Мистецтво заради миру».

Мистецтво заради миру  Мистецтво заради миру

Учасниками виставки є учні дитячих шкіл естетичного виховання міста Хмельницького, а також живописці Володимир Корнєв і Володимир Овчарук,  чия творчість давно і добре відома.

Мистецтво заради миру  Мистецтво заради миру

Тематика творів різноманітна. Власне тут представлені роботи, які люблять і вміють малювати і юні, і дорослі художники: рідне місто й уявні місцевості, гарні краєвиди з горами, річками, хатками й будиночками, романтичні мандри морями, улюблених домашніх мешканців – братів наших менших, якість цікаві події, що вразили дитячу уяву. Так само різні види мистецтва тут представлені: живописні етюди й замальовки, графічні рисунки і декоративний розпис по паперу і шовку (батик), тендітні маленькі янголятка – обереги, зроблені  різних матеріалів, різнобарвні глиняні вироби, а також  вироби з текстилю – лялечки, кумедні звірятка, різноманітні сувеніри.

Мистецтво заради миру

Автори цих, з любов’ю зроблених  витворів, сподіваються, що їхні роботи багатьом припадуть до душі  і вони їх придбають, щоб прикрасити свою оселю або  подарувати в якості сувеніру, тим паче, що ціни майже умовні.

Мистецтво заради миру

Мистецтво заради миру

Кошти, що вдасться заробити, організатори виставки планують, як і в минулому році, передати волонтерам, які опікуються військовими частинами, що воюють в АТО, котрі не пускають ворога далі визначених кордонів, готові повернути окуповані землі, а також віддати своє життя наш за мир і  спокій.

Тож відвідайте виставку, придбайте твір дитячого мистецтва, візьміть посильну участь у благородній справі!

Джерело: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради