Рекреаційний центр “Берег надії” прийняв перших в цьому році відпочивальників

2014-01-16-04

У рекреаційному центрі “Берег надії”, що у Головчинцях Летичівського району, розпочався перший у 2014 році заїзд. Для усіх охочих оздоровитися у рекреаційному центрі організують цікавий відпочинок, екскурсії та різноманітні розваги. В управлінні праці та соціального захисту населення запланували 12 заїздів протягом року. В літній період акцент буде зроблено на оздоровленні дітей-інвалідів.

У 2014 році на утримання закладу та організацію відпочинку заплановано залучити кошти міського бюджету у сумі 639 тисяч гривень. У планах – розширення спектру послуг.
Під час відпочинку клієнти центру активно проводитимуть час – відвідуватимуть фізичні заняття, масажі та спеціальну сауну на травах. Організатори відпочинку подбали не лише про оздоровлення, але й про культурну програму – вечірні концерти та танці. Також заплановано проведення безкоштовних екскурсій у всі цікаві історичні місця Летичівщини.
Для усіх бажаючих оздоровитися у рекреаційному центрі “Берег надії” в управлінні праці та соціального захисту населення триває прийом документів.