У Центрі обслуговування споживачів газу проходять відкриті діалоги

Уже стали традиційними відкриті професійні діалоги газовиків зі споживачами, які відбуваються  щоп’ятниці у всіх центрах обслуговування клієнтів газорозподільної компанії. . Тож в обласному центрі – на споживачів  чекають щоп’ятниці о 16-00 год. у Центрі обслуговування клієнтів, що на вул. Свободи, 22.  Адже такі зустрічі започатковані, ще починаючи ще з осені 2019  року. Тож усі бажаючі мають змогу прийти щоп’ятниці о 16-00 год., та поспілкуватися у невимушеній атмосфері з представниками газорозподільної компанії, які йдуть назустріч споживачам у роз’ясненні важливих газових питань.

А питань та нововведень на ринку газу України чимало, які є новими, як для газовиків, так і споживачів. Адже рішення щодо змін у газовій галузі приймає виключно держава, а працівники газових компаній зобов’язані реалізувати та роз’яснити  їх на місцях.

Тож і цієї п’ятниці, 07 лютого, усі бажаючі могли поспілкуватися з представниками  АТ «Хмельницькгаз»,   задати свої запитання та отримати відповідь, адже темою розмови стала «гаряча» тема  «двох рахунків» за газ, які нещодавно отримали всі українці та хмельничани  зокрема. Тож на зустрічі у Центрі обслуговування клієнтів розповіли, що дані зміни є необхідністю,  тому  з нового року, згідно рішення НКРЕКП запроваджені окремі рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки.  Відтак,  із загальних рахунків за газ, які до цього часу отримували споживачі,  вилучена плата за доставку газу. Таким чином, завершено анбандлінг на газовому ринку. Тобто, продаж газу відділено від його доставки.  Також керівник Центру обслуговування клієнтів Ірина Решетник  ознайомила  присутніх з можливостями використання сучасних онлайн-сервісів: Особистого кабінету споживача газу на сайті 104.ua, мобільного додатку 104 Mobile, а також цілим рядом способів передачі даних лічильника. Відтак, не потрібно йти у Центр обслуговування щомісяця з 1 по 5 число та створювати черги, вистоювати в них. А передати дані смс-кою, через Контакт-центр та ін., вайбер, тощо.

Тож для змістовної та компетентної розмови – приходьте, шановні хмельничани,  у свій Центр обслуговування за адресою: м.Хмельницький, вул.Свободи, 22 кожну п’ятницю о 16-00 год.

Чекаємо на вас з гарним настроєм та актуальними запитаннями, на які готові надати вичерпні відповіді, а також зареєструвати усіх бажаючих у Особистому кабінеті та інших онлайн-сервісах!