Увага! Очікується погіршення погодних умов

За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології 25 листопада переміщення активних циклонів на Хмельниччину зумовить у місті Хмельницькому складні погодні умови: очікується дощ з переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади та налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/сек.
У наступні дві доби, 26-27 листопада, очікується мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця. Поступове зниження температури повітря вночі та вдень до 2° тепла – 4° морозу, вночі 27 листопада до 2-7° морозу.
Такі погодні умови ускладнюють роботу енергетиків, зв’язківців, автомобільного та електротранспорту, можуть створити загрозу життю та здоров’ю людей.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради з метою уникнення ризику виникнення надзвичайних подій, просить хмельничан утриматись від поїздок на власних авто на далекі відстані.
Керування автомобілем в складних погодних умовах вимагає від водіїв особливої пильності та неухильного дотримання усіх правил дорожнього руху. Нагадуємо про необхідність змінити гуму на зимову. Прохання – не паркувати автомобілі у безпосередній близькості до дерев, будинків, електроопор.