Служба зайнятості – випускникам

2014-06-02-06

Для допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії, інформування про послуги центру зайнятості, права та соціальні гарантії молоді, можливість навчання за сприянням служби зайнятості 31 травня Хмельницький міським центром зайнятості проведено виїзну акцію “Служба зайнятості – випускникам” із використанням мобільного центру профорієнтації. Під час заходу учні отримали інформацію щодо особливостей професій, їх типів, а також ознайомилися з навчальними закладами міста та області, мали можливість пройти профдіагностичне тестування щодо вибору професії.

Відвідувачі виїзної акції мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами для професійного навчання, отримати консультації з працевлаштування, правових аспектів праці та зайнятості.
На завершення школярі отримали роздатковий матеріал профорієнтаційної тематики. Всього у виїзній акції взяли участь близько 200 випускників та їхніх батьків. На всі питання вони отримали змістовні та компетентні відповіді