Кожен сьомий споживач Хмельниччини боргує за доставку газу

Кошти, які споживачі сплачують за доставку (розподіл) газу, реалізуються на ремонт, підтримку та модернізацю. газорозподільної системи Хмельницької області, що має протяжність близько 18 тис.км.

Тож споживачі інвестують у власну безпеку та стабільну безперебійну доставку блакитного палива у  домівки.


Однак, загальна сума неплатежів клієнтів-побутових споживачів АТ «Хмельницькгаз» у серпні сягнула 19 млн. грн.! Крім того, ще 47 млн грн не сплатили газорозподільній компанії за доставку газу інші категорії споживачів газу.  Такі як теплопостачальні підприємства  – 17, 6  млн грн., бюджетні організації –225 тис. грн, інші суб’єкти господарювання – близько 10 млн.грн. 

А кожен дев’ятий  подолянин   жодного разу з початку року  не розрахувався  за розподіл газу, кожен сьомий – затримує оплату на 2-3 місяці.
Тож по суті, на 1 серпня 2020 року клієнти АТ «Хмельницькгаз залишили без оплати 12 % рахунків за розподіл газу.

«Ми дякуємо нашим споживачам, які навіть в складних для всіх умовах пандемії,  вчасно, до 20 числа щомісячно розраховуються за отримані послуги доставки (розподілу) газу, – зазначає комерційний директор АТ «Хмельницькгаз» Олександр Надольний. –  Адже  це  кошти, передбачені державою на проведення ремонтів пошкоджених та застарілих газопроводів, закупівлю  матеріалів для виконання інвестиційної програми,  придбання  та заміну газорегулюючого обладнання,  лічильників,  функціонування екстреної служби 104,  сплату податків та заробітної плати ін.»

Саме тепер, в літній час, підприємству необхідно максимально  провести заплановані роботи та підготувати  18 тис.км  газорозподільної  системи області до навантаження взимку та  цілодобової стабільної роботи

Тож для зручності та безпеки клієнтів – «Хмельницькгаз» запровадив чимало дистанційних сервісів, за допомогою яких можна у постійному доступі контролювати рахунок, вносити показання та роздруковувати  рахунок чи квитанцію про оплату. Водночас, споживачі мають можливість  обслуговувати навіть кілька рахунків — і таким чином  допомагати стареньким батькам або літнім сусідам, аби вони нині уникали людних місць та берегли здоров’я.  Найкраще це робити через свій Особистий кабінет, мобільні додатки 104 Mobile, чат-боти у Вайбері або Телеграмі.

Важливо, що Особистий кабінет також доступний отримувачам державної допомоги: пільговикам та субсидіантам. 

Також менеджери Центрів обслуговування клієнтів допоможуть всього за кілька хвилин створити свій Особистий кабінет. Для цього потрібно просто зателефонувати у Контакт-центр  (067)01 14 104 та вказати номер особового  рахунку або адресу.

Наступний допис

Історія, вишита серцем. З Днем Незалежності України!

Чт Сер 13 , 2020

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930