НОВІТНІЙ СПЕЦІНСТРУМЕНТ ГАЗОВИКІВ ОПЕРАТИВНО ВИЯВЛЯЄ КРАДІЖКИ БЛАКИТНОГО ПАЛИВА

Хоча цьогоріч кількість  позаоблікового використання газу значно зменшилася, порівняно з минулими роками, все ж, з початку року АТ «Хмельницькгаз» виявлено 36 фактів незаконного споживання газу.

Переважна більшість випадків стосуються втручання в роботу газових лічильників.  Лише за липень їх виявлено 9. Також – одна самовільна  врізка  в систему газопостачання у приватному секторі. Близько десятка  випадків стосуються самовільного відновлення споживачами газопостачання.

Відеоінспекційні камери та високоточне обладнання миттєво виявляють крадіжки газу

На сьогодні в арсеналі газовиків – новітні відеоінспекційні  камери та трасошукачі, що дозволяють  виявляти крадіжки  навіть на значній відстані від помешкання. Тож не потрібно заходити в помешкання, аби виявити порушення.

Чим небезпечне втручання в роботу лічильників та газових мереж?

Несанкціоноване втручання у роботу газових мереж  є вкрай небезпечним для життя і здоров’я наших споживачів.  Адже у місцях несанкціонованих врізок у  у газопроводи виявляються витоки газу, які можуть призвести до вибухів та фатальних наслідків.

За крадіжку – доведеться відповідати

За виявленими фактами незаконного відбору газу, спеціалістами «Хмельницькгазу» складено акти про порушення, проведено відключення від системи газопостачання. А заподіяні збитки буде стягуються  в примусовому порядку, в тому числі через суд. Тож споживачам  доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а у разі пошкодження лічильника – його вартість разом із вартістю монтажних робіт.

“Хмельницькгаз» вкотре нагадує, що самовільне порушення цілісності газових мереж та приладів обліку газу загрожує здоров’ю та життю!

Будьте пильними та обережними!

Наступний допис

Будинок на Кармелюка: що далі

Чт Сер 27 , 2020
Біля будинку на вулиці Кармелюка, 4/2 на Озерній продовжують зводити підпірну стіну. Зсув ґрунту тут стався в ніч на 19-е серпня. За тиждень забудовник сусідньої земельної ділянки зробив насип на місці, де впала бруківка. Бетонна підпірна стіна, як стверджує генеральний директор “БудАльянс Груп” Іван Крутилко, забезпечить стійкість схилу. Мешканці будинку […]

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930