Будьте здорові!: Зайва вага у дітей

Гості — Надія Муляр, лікар-ендокринолог КП “Хмельницька міська дитяча лікарня”, Анастасія Бевза, практикуючий психолог КП “Хмельницька міська дитяча лікарня”

Зайва вага чи ожиріння. Як розрізнити? І головне, як діяти, коли кілограми не лише дошкуляють, а й можуть призвести до появи низки захворювань. І мова йде не про дорослу людину, а дитину. Сьогодні у рамках програми “Будьте здорові!” обговоримо тему надлишкової ваги у найменших. Торкнемося і медичної і психологічної складових.

One thought on “Будьте здорові!: Зайва вага у дітей

 1. Доброго дня !

  Хочу повідомити стосовно ситуації, що склалась у маленькому селищі міського типу Білогір‘я, Хмельницької області.

  У колишній (після нового поділу адміністративно-територіальних одиниць) районній лікарні приймають хворих на коронавірус. Лікарня не є опорною та повноважень щодо прийому таких хворих не було.

  Розпорядження чи наказу міністерства охорони здоров’я щодо необхідності прийому хворих теж не було.

  Приймають їх у звичайному інфекційному відділенні, завідувачка якого, Лівінчук Ольга Віталіївна, для власного збагачення кладе до відділення усіх. 

  Відділення не обладнане, не має належних мір захисту персоналу.

  Медсестер та санітарок не відпускають на лікарняний, хоча багато з них іже давно мають симптоми COVID-19 та змушені переносити хворобу на ногах і в свою чергу розповсюджувати її серед рідних та друзів.

  Медичний персонал інфекційного відділення неодноразово звертались до головного лікаря Білогірської ЦРЛ Навроцького В.О., до керівництва району, на що ті тільки розводили руками.

  Варто додати, що жодних матеріальних доплат та відшкодувань за роботу в таких умовах медсестри та санітарки не отримують, ні з місцевого ні з державного бюджету. 

  Станом на 02.11 у відділенні лежить 32 хворих на коронавірус. 

  Ця ситуація – геноцид проти медичного персоналу та жителів Білогір‘я!

  Слізно вас прошу звернути увагу на цю ситуацію!

  В інфекційному відділенні працює моя мама, яка залишилась одна.

  Для мене страшно уявити, що я можу її втратити через зневагу керівництва !!

  Вірю, що мене почують, вірю до ЗМІ це 4 гілка влади !!!

  Дякую !

Comments are closed.

Наступний допис

День величі і пам`яті

Чт Жов 15 , 2020
У День Захисника України, родині військовослужбовця Віталія Марущака вручили сертифікат на житло до Дня захисника України. За чотири роки квартири отримали понад 180 сімей учасників російсько-української війни. Шістнадцяти військовослужбовцям вручили відзнаки “Воля та мужність”. Ще 50 захисників отримали матеріальну допомогу та подарунки. На Алеї Слави кладовища в мікрорайоні Ракове відбулася […]

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930