До Дня Конституції України – місячник правових знань

2014-06-03-02(1)

У місті Хмельницькому з 2 до 27 червня проводиться місячник правових знань з нагоди відзначення Дня Конституції України. Відповідне розпорядження, беручи до уваги рекомендації Хмельницької обласної та міської міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення, підписав міський голова Сергій Мельник.

Головним завданням місячника є підвищення рівня правової освіти та правової культури населення, забезпечення широкого інформування громадян про правову політику держави, діяльність органів влади.
Документом затверджено план заходів з проведення місячника правових знань, виконання яких відсьогодні впродовж місяця спільно забезпечуватимуться управліннями та відділами міської ради, міськрайонним управлінням юстиції.
Зокрема, в рамках місячника члени Хмельницької МКМР з правової освіти населення організовуватимуть та проводитимуть в закладах освіти та культури години права, лекції, засідання правових клубів, правових екскурсів за участю працівників правоохоронних органів та органів юстиції, представників правозахисних громадських організацій, спрямованих на формування у молоді правової культури, знань з історії конституційного процесу та діяльності видатних правників України.
Передбачено, що Хмельницьке міськрайонне управління юстиції, керівники структурних підрозділів міської ради проведуть правоосвітні різнопланові заходи з питань вивчення норм Конституції та законодавства України щодо реалізації прав громадян в Україні для різних категорій громадян.
Впродовж місячника фахівці міськрайонного управління юстиції надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу  за місцем приживання громадян у мікрорайоні Лезневе.
Проводитимуться позапланові “гарячі” телефонні лінії з питань роз’яснень відомчого законодавства.
У навчально-виховних і культурно-освітніх закладах управліннями освіти та культури і туризму міської ради передбачається організація книжкових виставок, змінних тематичних поличок та оглядів правової літератури, оформлення тематичних стендів спрямованих на виховання правової культури, поширення знань про конституційні права і свободи людини і громадянина.
Спостережною комісією виконавчого комітету надаватимуться роз’яснення з питань захисту конституційних прав та свобод громадян серед ув’язнених в рамках роботи спостережної комісії виконавчого комітету.
Розпорядженням також передбачено забезпечення у засобах масової інформації широкого висвітлення правороз’яснювальних матеріалів з питань забезпечення прав та свобод громадян, їх реалізації та захисту та інформування про заходи з проведення місячника правових знань з нагоди відзначення Дня Конституції України у місті Хмельницькому.

Наступний допис

Багатодітна сім'я отримала подарунок

Вт Чер 3 , 2014
До Дня захисту дітей управління праці та соціального захисту населення подарувало багатодітній хмельницькій родині, в якій у 2012 році народилась трійня, мультифункціональний кухонний комбайн. Техніку придбало міське підприємство – Асоціація Хмельницьких ринків, котре залишається незмінним помічником управління. http://youtu.be/cWez1vQQH6M

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031