Сертифікація вчителів

В Україні проходить ІІІ (завершальний) етап сертифікації – вивчення практичного досвіду роботи педагогічних працівників, який організовує Державна служба якості освіти України та її територіальні органи.

До  третього етапу допущено 1171 вчитель початкових класів, 59 педагогів представляють Хмельницьку область.

Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області  організовує вивчення практичного досвіду  роботи 36-ти вчителів з різних куточків України. Професійні компетентності вчителів нашої області  оцінюють освітні  експерти з інших областей.  

Цьогоріч  процедура вивчення практичного досвіду роботи педагогів відбувається з використанням сучасних цифрових технологій. Спостереження за навчальними заняттями, самопрезентація та інтерв’ювання учасників сертифікації проводиться  дистанційно у режимі відеоконференції. 

Сертифікація допомагає вчителям вдосконалити свою майстерність та сприяє кар’єрному зросту. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником. Також вчитель отримуватиме щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу.

У майбутньому вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, можуть виступити у ролі освітніх експертів.

Сертифікація педагогічного працівника відбувається виключно на добровільних засадах  та за його ініціативою.

Результати сертифікації будуть оприлюднені в грудні.

Наступний допис

Консультант компанії Egis у “Розумному довкіллі”

Пт Лис 5 , 2021
До Хмельницького з робочим візитом приїхав проєктний директор Egis Крістофер Раунд. Спеціалісти цієї французької компанії є технічними консультантами офісу проєкту “Розумне довкілля. Хмельницький”. Наразі працюють над технічною документацію для оголошення тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу. Під час візиту Крістофер Раунд разом із працівниками офісу відвідав полігон твердих побутових відходів. Нагадаємо, […]

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829