Державною службою якості освіти України розпочато акредитацію освітньо-професійних програм для закладів фахової передвищої освіти

Наприкінці грудня 2021 року розроблено нове Положення про акредитацію освітньо-професійних програм для закладів фахової передвищої освіти. У новій процедурі акредитації застосовано сучасний європейський досвід. На відміну від попередніх акредитацій, які передбачали лише відповідність освітніх програм певним критеріям, сьогодні процес акредитації вимагає більшо­го: у стратегії розвитку закладу по­винна бути врахована якість підго­товки за освітніми програмами.

Закладено в Положення і максимальне полегшення процедури акредитації, надання закладу додат­кових можливостей для вдоскона­лення діяльності й підвищення конкурентоспроможності.

Документи та матеріали на акредитацію подаються через сайт Служби за посиланням: https://sqe.gov.ua/diyalnist/akreditaciya/.

Акредитаційна справа за відповідною освітньо-професійною програмою розглядається на засідан­ні Акредитаційної комісії. До її складу входять представ­ники Державної служби якості освіти України, закладів вищої та фахової пе­редвищої освіти, представники роботодавців, студентства. Новація в тому, що визна­чено кількісний склад комі­сії – 25 членів, з яких 17 є представниками закладів ви­щої та фахової передвищої освіти.

З 18 січня 2022 року акредитуються освітньо-професійні програми закладів, які планують випуск до лютого 2022 року за новими, вперше започаткованими освітньо-професійними програмами в межах спеціальностей, та неакредитованими за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Закладам освіти, які планують випуск у червні 2022 року і не мають акредитації, рекомендовано подавати документи з березня 2022 року.

Процедура триває два місяці з моменту подання заяви до прийняття рішення.

Наступний допис

Знову замінування

Вт Січ 25 , 2022
У Хмельницькому сьогодні повідомили про замінування шкіл та торговельно-розважальних центрів. Інформація надійшла у вигляді анонімного листа на електронку СБУ вранці, близько десятої години Навчальні заклади призупинили роботу, дітей та колективи евакуйовано. На місці працюють бригади вибухотехніків.

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829